Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 304 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο μια βόλτα στο Μεταξι που είδα τις τραγικες πουτανες με 10 ευρω - ισως μονο στο Μεγ Αλέξανδρου 24 αξιζε που ηταν μια μικρή με κανονικό στηθος μαλλον ρομα-ολες οι άλλες ηταν χάλια πηγα στον γνωστό οικο. Ηταν η Λανα. Ξανθια γαλανοματα ρωσιδα, με ξανθο μουνι και πεσμενο αλλα ωραιο βυζι. Δινω το μπλε και μπαίνω. Κανω ενα ντους και μολις ξαπλώνω ερχεται. Ξαπλωνει διπλα μου και αρχιζει φιλιά παντού. Αφου μς ρωτησε πέρασε σεακα πιπα και στα δίδυμα. Εγλυφε αρκετη ωρα και μαζί έπαιζε τον πουτσο μου. Τον καταπινε και εγω της πιεζα τα ξανθα μαλλιά να φτασει μεχρι το λαρρυγι της. Δεν ελεγε όχι. Ειδα οτι τον έπαιζε γρήγορα και Εγλυφε μαζί αρα ηθελε να χυσω στο στομα της. Και εμενα μου αρέσει να χυνω και να μου γλύφουν το κεφαλακι. Της ειπα ξαπλωσε να ερθω απο πανω να τα παρεις ολα στο στομα. Ειπε οκ. Πραγματι την εβαλα ανασκελα και της εβαλα τον πουτσο μου στο στομα της. Της αρεσε. Μου λεει μονο μην χυσεις στο πρόσωπο γτ ειμαι βαμμένη. Δοστα όλα μεσα στο στομα μου. Έτσι και εγινε. Μολις ηρθε να χυσω της λεω άνοιξε το στομα σου καλα και βγαλε την γλώσσα σου να χυσω πανω στην γλωσσα σου. Οκ μου ειπε. Τοτε εβγαλε την γλωσιτσα της και περίμενε να φαει τα χυσια μου και ειδα οτι εχει τρυπημενη γλώσσα με σκουλαρικι. Εχυσα μεσα στο στομα της και με την γλωσσα εγλυφε την τρυπα που βγαίναν τα χυσια. Νομιζω τα κατάπιε και της αρεσε.Μετα σκούπισε το στομα της, το επλυνε στον νεροχύτη που ειχε το δωμάτιο, με καληνυχτισε, και εφυγε.. Καποτα δεν χρησιμοποιησαμε καθόλου, ,ουτε φοραγαμε μασκες. Η τσατσα ευγενικη δεν ενοχλησε. Ηθελε να της κανω γλυφομουνι και μου εφερε τον κωλο της αλλά της ειπα γλυφομουνι κανω μονο στην γκομενα μου. Ωραία εμπειρία με βασιλικό τσιμπουκι και χυσιμο μεσα στο στομα. Θα ξανατιμηθει.. ? Πρωκτικο δεν ζητησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trio_stuges, Marcus77, masonry και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2020
Αρχοντική τσιμπουκάρα! Ναι! ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΗ!!!!
Εύγε! Προσκύνημα
20 Σεπτεμβρίου, 2020
Μερικές φορές το τσιμπουκι βγαίνει καλλίτερο από το γαμισι. Αρκει να εισαι καθαρος και αρωματισμενος.. ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2