Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η αναστασια ειναι μια γυναικα που ξερει να ικανοποιει και το κανει. πολυ καλη πιπα και πολυ καλη στο κρεβατι. το μεγαλο της προσον ειναι οτι ειναι ευχαριστος χαρακτηρας, χαμογελαει και ειναι πολυ ευγενικη .τη σινιστω ανεπιφυλακτα,
εχει δυο μειονεκτηματα δεν κανει πιπα χωρις προφυλακτικο Χμμμ;: { παρα τις παπαριες που λενε αλλοι, και αυτο το γραφω γιατι την ξερω απο παληα και ειναι εξακριβωμενο} και δεν βγαζει τα ρουχα της.Λύπη
δεν ειναι το "ΚΟΡΜΙ" αλλα ειναι σιγουρα το " ΚΑΛΟ ΓΑΜΗΣΙ". αυτο που ψαχνουμε ολοι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2020
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
185
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, darktranquillity, perseas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2020
Η Αναστασια δεν κανει ελευθερο στοματικο... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth Χαχαχα τι αλλο θα ακουσουμε...
review reaction 1 drifter81
14 Σεπτεμβρίου, 2020
Πάντως, συναγωνιστή, τα δύο αρνητικά που είπες είναι πολύ σοβαρά για να δώσει κάποιος το 20ευρω. Ειδικά το ότι δεν βγάζει τα ρούχα της είναι too much για να την τιμήσει κάποιος.
15 Σεπτεμβρίου, 2020
Φιλε bonecrudher, φανταζομαι οτι και εσυ οπως και ολοι μας εχεις "πεταξει" εικοσαρικα..
δοκιμασε την και θα με θυμηθεις.
15 Σεπτεμβρίου, 2020
Χαμόγελοπραγματικα τα οσα λες συμπολεμιστη ΑΠΟΛΥΤΑ Προσκύνημα
B
black007
15 Σεπτεμβρίου, 2020
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Ακου τυπε αν θεs να κανειs ενημερωση ...να την κανειs σωστα .....και στα δυο που λεs εισαι ΑΚΥΡΟΣ και αν εσυ νομιζειs οτι την ξερειs απο παλια που να δειs εμειs εδω μεσα .....και επειδη εσαι και νεοs στο site μην αρχιζειs ετσι στραβα ......το οτι δεν κανει σε εσενα τιποτα απο τα δυο δεν σημαινει τιποτα ....Aυτα ΜατάκιΜατάκι
16 Σεπτεμβρίου, 2020
φιλε steeve.
η κριτικη που γραφω ειναι η προσωπικη μου εμπειρια.
εσυ που εισαι πιο παληος γιατι δεν εχεις γραψει κριτικη για τη συγκεκριμενη κοπελλα?
και γιατι οταν προσπαθησα να δω το προφιλ σου μου εβγαλε error?
μηπως γιατι εισαι παπαγαλακι? λεω εγω τωρα...
16 Σεπτεμβρίου, 2020
Aκου γατακι επειδη εδω μεσα υπαρχουμε καποιοι πολυ παλιοι απο την αρχη του site και οχι μονο "γνωριζομαστε" τι ειμαστε και τι οχι ποσωs με ενδιαφερουν αποψειs σαν τιs δικεs σου .....εμενα γνωριζουν παρα πολλα χρονια τι "ειμαι " ...εσυ γατακι νεανια χθεσινε ....δεν ξεκιναs καλα καθολου και εχω δει πολλα τεμαχια σαν και εσενα με υφοs και αερα ..να τρωνε τα μουτρα τουs ....οσο για το προφιλ εγω επιλεγω με ποιον θελω να εχω η οχι ,επαφη αυτουs που θελω τουs εχω ...κατι γατακια σαν και εσενα οχι ....το πιασεs ? ....και κριτικη αν θελω γραφω αν δεν θελω οχι ....οκ ? ....ασε ρε τυπακο που ηρθαν τα αγρια να διωξουν τα ηρεμα .....Αυτα και γεια σαs ΜατάκιΜατάκι
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7