Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταθεση στην Μονικα την καινουργια κοπελα στο Λιοσιων73.Μελαχρινη,λεπτη,μετριο αναστημα,μικρο βυζι,ομορφη φατσα και κατα δηλωση της τσα2 Ρωσσιδα,αν και γω την εκοψα για Ρουμανα.Το προγραμμα της συμφωνα παλι με την τσα2 σουπερ ντουπερ ελ.στομ.,69,τελ.στο σωμα κλπ.Γενικα υπηρχε μεγαλο προμοσιον στην κοπελα και το προγραμμα της Μαλακία.Τεσπα ηθελα να την δοκιμασω χωρις ωστοσο να εχω μεγαλες προσδοκιες.Ετσι εδωσα το μπλε και περασα στο μετριο δωματιο απο πλευρας καθαριοτητας.Η κοπελα ηρθε γρηγορα μεσα και ειπε hello με χαμογελο.Ελληνικα δεν μιλαει και Αγγλικα λιγα οπως την εκοψα .Εβγαλε τα εσωρουχα της και ηρθε στο κρεβατι οπου εκανε καποια προκατ.δηλαδη μου φιλησε και εγλυψε λιγο το στηθος.Οταν μου σηκωθηκε καπως ρωτησε για πιπα with or without condom και αφου της ειπα no condom αρχισε να με πιπωνει κρατωντας την βαση του πεους με το χερι της και στην ουσια εγλυφε μονο το κεφαλι.Δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο οχι γιατι δεν γουσταρε αλλα πιο πολυ απο απειρια θα ελεγα.Μπαλακια δεν εγλυψε.Οταν τελειωσε το πνευστο την εβαλα ιεραποστολικο και αρχισα να παλινδρομω στο στενο η αληθεια ειναι μουνακι της ενω παραλληλα της πιπιλαγα τις ρωγες και το λαιμο χωρις να δυσανασχετησει απλα δεν ειχε ανταποκριση απο μεριας της.Την εβαλα μετα και στα τεσσερα και την πηδηξα μεχρι το τελος με αυτην να βγαζει κραυγουλες συνεχομενες.Γενικα ενα μετριο γαμησακι αλλα κυριως λογω απειριας και οχι λογω ξεπετας θα ελεγα.Ισως ξαναδοκιμαστει στο μελλον οταν παρει αρκετα παιχνιδια στα ποδια της.

Υ.Γ Δεν φορουσε μασκα κανενας απ'τους δυο!!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, Autokinitas, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2020
Καλά ρε φίλε γιατί δε ζήτησες σεντόνι μιας χρήσης;; και γιατί δε φορούσατε μάσκα;; Αυξάνονται τα κρούσματα!!!
14 Σεπτεμβρίου, 2020
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΜαλακίαΜαλακίαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Σπιρτουλη αλλαξε το νικνειμ σου σε Χαρδαλια επειγοντως τετοια εμμονη με τις μασκες μονο αυτος εχει.Στο εχω ξαναπει οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται....
15 Σεπτεμβρίου, 2020
Υ.Γ Δεν φορουσε μασκα κανενας απ'τους δυο!!RockonRockonRockon

'σ' ωραίος ΠΑΙΧΤΑΡΑ!!!! Προσκύνημα
όχι καρναβάλι....Μεγάλο χαμόγελο
20 Σεπτεμβρίου, 2020
Ειναι νέα στην δουλεια. Πρεπει να την εκπαιδευσουμε. Δείξε της τι σου αρέσει να γλυφει και θα το κανει. Ηρεμα παιδια θα μαθει
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4