Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 26 10
Γενική βαθμολογία
 
1.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σημερα τα μεσανυχτα επισκεφτηκα τον οικο και ειδα μια ελληνιδα gilf αδυνατη με καστανο καρε μαλλι να μου σαλοναρει κουναμενη σηναμενη ενω η τσατσα μου ελεγε τo προγραμμα ελευθερο στοματικο τελιωνεις οπου θες κλπ , τελος παντων πληρωνω και μπαινω μου ερχεται μεσα ομιλητικη χωρις μωρομαντιλα μονο με καποτα και εκει κατι δεν μου παει καλα αρχιζει να μου γλειφει τον κορμο λιγο τα αρχιδια και ξανα τον κορμο τον βαζει ισα το κεφαλι στο στομα και σηκωνεται χαιδευοντας το μουνι της και λεγοντας κατι παπαριες , μου βαζει καποτα και οταν τις λεω για να με πιπωσει ακαποτα μου λεει να το βαλει στο μουνι της γιατι καυλωσε και μετα θα τον παρει στο στομα, καβαλαει πανω μου και ισα που ψηλοκουνιωταν και εγω απο κατω δεν καταλαβαια τιποτα εκανε και κατι κουλα οτι καυλωνε και βογγαγε και μετα ξεκαβαλαει και μου λεει πως θελω να την παρω εγω της λεω οτι θελω να χυσω στο στομα της μου βγαζει την καποτα και αριζει να μου τον παιζει, της λεω να τον βαλει στο στομα μου βαζει πολυ λιγο το κεφαλακι μου κανει μια αισχρη αεροπιπα και παλι μου τον παιζει και οταν της ξαναλεω να μου τον παρει στο στομα μου λεει την ατακα " θελω να με χυσεις ατο στηθος" και τον παιζει πιο γρηγορα και εχυσα εκει ξενερωσα και σκεφτηκα οτι καλυτερα να τον επαιζα μονος μου.Καταλαβα βγαινωντας απο τον οικο την κουτοπονηρια την γυναικας που ως συνηθως αλλα λενε στο σαλονι και αλλα κανει μεσα
Παντως εγω εκει δεν ξαναπαταω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
ANDREIOS
Μέγας
Εγγραφή:
22 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.680
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , perseas, bourdeliaris82 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2020
Σε τετοιες περιπτωσεις το διευκρινιζεις απο το σαλονι τι ακριβως θες και αμα δεν το κανουν περνεις λεφτακια πισω
T
Tigerhead
08 Μαΐου, 2022
Mήπως η θεία Τάνια από Αλκιβ 16β ? Is she alive ? > https://www.bourdela.com/catalog/reviews-results/jr_girlname:%25CE%25A4%25CE%25AC%25CE%25BD%25CE%25B9%25CE%25B1/listing:581
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2