Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μεσημέρι Πέμπτης και ειπα να δοκιμάσω με μια Μιλφ την Ολγα πρόκειται για μια ξανθιά αδύνατη κοντη με κοντοκουρεμένο αγοριστικό μαλλί η κοπέλα βγήκε στο σαλόνι χαμογελαστή και επειδή είχα βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια μιας και επιλογές στην πιάτσα ελάχιστες μου κίνησε την περιέργεια η Όλγα καί τό αδύνατο σχετικά σώμα που είχε έτσι παίρνω την απόφαση να δοκιμάσω ρισκάροντας.Δινω το 20€ο πάω δωμάτιο έρχεται η Όλγα βγάζει τα ρούχα και πρώτη της κουβέντα ήταν ξαμπλωσε δεύτερη κουβέντα προφυλακτικό να βάλω τώρα η μετά το τσιμπούκι καταλαβαίνετε τώρα από τον διάλογο ότι η κοπέλα ήταν φόλα και ξεπετα μαλακια μου μεγάλη που δεν διεκοψα αμέσως και να φύγω παίρνοντας πίσω τα φράγκα αφού της λέω βάλε καποτα μου κάνει ένα τσιμπούκι χάλια ευτυχώς που φτιάχτηκα εγκεφαλικά και μου σηκώθηκε ο πουτσος μόνο από ένστικτο ευτυχώς με δυσκολία κατάφερα να τελειώσω.Ετσι αφού τελείωσα έπλυνα αμέσως χέρια και παπάρια με νερό η κοπέλα έφυγε και έκανα κάτι που δεν συνηθίζω δεν είπα ούτε γειά στην κοπέλα καθώς αισθάνθηκα πόσο μεγάλη μαλακθα είναι να δίνουμε 20€ο και να μας φέρονται το ίδιο και χειρότερα πραγματικά από το Μεταξουργείο όπου εκεί τουλάχιστον η τιμή είναι 10€ο για εμένα Φυλης109Β ισόγειο τέλος δεν πρόκειται ποτέ άλλη φορά να ξαναδοκιμάσω γιατί μάλλον επειδή οι κοπέλες πηγαινοέρχονται ίσως και από Μεταξουργείο μεριά καθώς το Φυλής 109Β συνεργάζεται με Ιάσωνος 46 όροφο θεωρούν ότι ειτε 10 ειτε 20€ο πρέπει να είναι το ίδιο βιαστικές και ξεπετες μην πετάξετε και εσείς το20€ο σας σε αυτό το ακατάλληλο μαγαζί μακριά απλά προσπεραστε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, Ημεδαπος , kostakis27 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2020
Μεταξι πιο δτσκολα τρως φολα οι Ελληνες την τρωνε και δεν λενε τιποτα δεν τα υπολογιζουν τα λεφτα οι πακιστανοι σηκωνουν φασαρια αμεσως
T
Tigerhead
10 Σεπτεμβρίου, 2020
"δεύτερη κουβέντα προφυλακτικό να βάλω τώρα η μετά το τσιμπούκι"
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Σοβαρά τώρα , κάποιες χαμούρες δεν σέβονται καθόλου τα λεφτά που παίρνουν
11 Σεπτεμβρίου, 2020
Έπρεπε να δοκιμάσεις το απο πάνω. Ειναι πολυ καλλιτερο και πιο καθαρό συναγωνιστή
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3