Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 292 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα στο εν λόγο σπιτάκι είχα περάσει και πριν 4 μέρες και είχα πάρει την Βικτωρία, και πέρασα τέλεια, και ήθελα ξανά να την πάρω ήμουν τυχερός που δεν είχε κανένα πελάτη, διότι όταν ήμουν στο δωμάτιο τα κουδούνια βαραγανε, η κοπέλα είναι ψηλή το στήθος είναι 2.5 αρι ωραίο σώμα για 40αρα τη κόβω, έχει κάποια τατου, όμορφουλαβθα έλεγα, μπήκα στο δωμάτιο μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα, η συνεννόηση ήταν στα αγγλικά, με θυμήθηκε κατευθείαν και ένιωθε μια χαρά και αυτό φάνηκε και στο κρεβάτι που έπεφταν βροχή τα γλωσσοφιλα μετά από λίγο γλείψιμο στο μουνι τις που έχει λίγη τριχουλα αλλά περιποιημένο και μύριζε ωραία μετά από λίγο πιπα άνευ, τρομερή μιλάμε η κοπέλα τον παίρνει όλο μέσα χωρίς δόντι και χωρίς χέρι μιλάμε αριστουργηματικη πιπα, πέρασμα καποτας δύο στάσεις ιεραποστολικα όπου έπεφταν και γλωσσοφιλα και το τέλος ήρθε να τη γαμαω στα 4, σκουπηστηκαμε και οι δύο και μετά κ; τσαμε αλλά 3 με 4 λεπτά και συνεχίσαμε τα βαθιά γλωσσοφιλα, δεν ξέρω αλλά φάνηκε ότι γούσταρε που με ξαναειδε και πέρασα τέλεια η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου... Την συστήνω ανεπιφύλακτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτωρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.214
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , kostakis27, mutsodringo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού