Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 116 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημεριανή βόλτα στην οδό Φυλής και περίχωρα.

Είχα κάτι δουλειές στο κέντρο,είχα και την πικρή γεύση από ένα χθεσινοβραδινό αποτυχημένο ραντεβού με γκόμενα...

Ξεκίνησα να περπατάω από Αλκιβιάδου,έπιασα Διδύμου σταμάτησα κι εκεί σε δυό σπιτάκια τα 20 και 22 που είχαν μπάζα...

Στο διδύμου 8 κάτω(το 8Β αν δεν κάνω λάθος)ήταν μια ενδιαφέρουσα άκωλη όμως μιλφ με καυλόφατσα.

Έφυγα κι από εκεί.

Μην τα πολυλογώ μετά από 2 με 3 στάσεις μπήκα στο εν λόγω μπουρδελάκι που δε το έχω στα στάνταρ μου γενικά μια και είναι μικρό,άβολο με ψιλοχάλια καλτ δωμάτια και συνήθως κακές περιπτώσεις.

Ωστόσο σε αυτή τη βόλτα πέτυχα μια έκπληξη.Το όνομα αυτής Ραμόνα κατά δήλωση Ρωσσίδα με ωραίο σώμα(αν και λίγη κυτταρίτιδα στους μηρούς)ψηλή γύρω στο 1.70 και με ωραία φάτσα και κοντό μαλάκι αγορέ.

Σαλόναρε όλο καμάρι με τα λευκά της εσώρουχα.

Το μαγαζί είχε και μια άλλη κοπέλα μελαχροινή πιο κοντή με αδιάφορο σώμα και παρουσιαστικό.

Στο πρόγραμμα ανακοινώθηκε παρτούζα με λεσβιακό για όποιον γούσταρε στα 30 ευρώ.

Δε μ άρεσε όμως η δεύτερη κοπέλα κι έτσι δεν πήρα.

Πλήρωσα το γαλάζιο παράβολο και ζήτησα τη Ραμόνα σόλο.

Μετά από λίγο η ιερόδουλη μπήκε στο δωμάτιο.

Ξεκίνησε με χαδάκια και φιλάκια σε όλο το σώμα.

Μου έκανε γυμνό απολαυστικό τσιμπουκάκι.

Όταν μου έγινε κάγκελο μου φόρεσε την καπότα και την κάρφωσα στα 4.

Εκεί είχε ωραία αίσθηση το μουνάκι της και η συμμετοχή της ήταν καλή,χωρίς να ξεσηκώνει τον τόπο με κραυγές(ευτυχώς γιατί αυτό εμένα με ξενερώνει)

Μετά την ανέβασα σε cow girl οπου με καβαλίκεψε όμορφα ενώ κοίταζα και τον καθρέφτη που φαινόταν όπως τη γαμούσα και κάβλωνα και άλλο.

Κι ύστερα την έβαλα στα πλάγια όπου τη γάμησα αργά και αισθησιακά μέχρι να χύσω και να γεμίσω την καπότα χύσια.

Σηκώθηκε με χαιρέτησε ευγενικά και έφυγε.

Ντύθηκα κι εγώ και την έκανα ικανοποιημένος από τη νέα μου ανακάλυψη,μέσα σε μια Φυλής που όλο τα ίδια και τα ίδια συναντούσα.

Συμπέρασμα:Η Ραμόνα είναι μια καυτή μιλφάρα με ωραίο σώμα και αγορέ ξανθό μαλί.Έχει ωραία χαρακτηριστικά προσώπου και γαμιέται καλά.Σε καμμιά περίπτωση δε θα κλάψει κάποιος το 20 αρι του.Είναι αδιαμφισβήτητα μια καλή πρόταση για τα δεδομένα της περιοχής

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ραμόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, perseas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού