Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κάβλες μεγάλες και φεύγω σφαίρα στο Χριστινάκι. Μπαίνω μέσα στο ρδέλο, περιμένανε κάνα-δυο άτομα. Ρωτάω την τσατσά, μου λέει "η Χριστίνα είναι αν την ξέρεις". Ε... την έχω πάρει καμιά 15αριά φορές! Κάτι θυμάμαι!

Μπαίνω ασυζητητί μέσα και μετά από λίγο έρχεται. Λοιπόν, δεν ξέρω τι λέει ο συναγωνιστής παρακάτω (ότι είναι καλή με την πρώτη για να σε κάνει πελάτη και μετά μάπα), αλλά εγώ θα πω το αντίθετο ακριβώς!!! Κάθε φορά που πάω είναι κι ακόμη καλύτερη! Σαν τους 3 πρώτους δίσκους των Metallica (Kill 'em All, Ride the Lightning και Master of Puppets) όπου δεν πίστευα ότι ο κάθε καινούργιος δίσκος θα ανέβαια 10 φορές πάνω από τον προηγούμενο!!! (Πράδειγμα που μου ήρθε τώρα ε?). Anyway, η τύπισσα με θυμάται πλέον και μου κένει ΤΑ γαμήσια. Παίζει μπάλα ρε παιδί μου, δεν την κουμαντάρεις πάντα εσύ. Κι η πρωτοβουλία σε γυναίκα μου αρέσει εμένα! Και sex-show μου έκανε και τα αρχίδια μου έγλυψε κι ότι θέλετε. Σε συνδιασμό με τις καβλιάρικες ατάκες της με τελείωσε μέσα στο δεκάλεπτο. Το ΜΟΝΟ αρνητικό που είδα (είχα να την πάρω κάνα 3μηνο) ήταν ότι είχε κάνει λίιιιιιιιγο κοιλίτσα. Παλιά ήταν flat εντελώς. Αλλά τι να λέμε τώρα, αυτό ούτε που παίζει ρόλο μπροστά σε αυτά που κάνει. Και να σας πω και το clue? Με κάβλωσε τόσο πολύ η γκόμενα, που το βράδυ στο σπίτι πήρα και την γυναίκα μου... δις!!! Αφού μου έλεγε "καλά τι σε έπιασε σήμερα!!!". Τι να της έλεγα...!!! Γι' αυτό το λέω σε σας!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού