Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απόγευμα με φιλους σε καφε των βορειων προαστίων. Βλέποντας ενα σωρο μουναρες μισογυμνες με σορτσάκια και μισα βυζια εξω, με μαυρα μακρυα φορεματα κλπ, καυλωσαμε. Ειπα λοιπον. Ας παμε να ριξουμε ενα πουτσο στην φυλης. Στον 1ο οροφο βγαινει ενα μικροσωμο λεπτο κοντοπουτανο με μικρα βυζια Ντιανα νομιζω. Δινω το μπλε και περνάω. Ερχεται και μου αρχιζει την παρλα. Τα εμαθα ολα.Δεν εχει δουλεια. Ειναι 24 εχει δυο μικρα παιδια που ζουν με την μανα της στην Ρουμανια. Ο αντρας της πεθανε. Ειναι μονη και η οικογενεια της δεν ξερει οτι δουλευει πουτανα στην φυλής. Στέλνει τα λεφτα για τα παιδια της. ?Οσο μου τα λεγε αυτα, καθαρισε τον πουτσο και εκανε ακα πιπα. Γιατι τα λενε? Γκομενο ψάχνουν? Τες πα.Δεν με ενδιαφέρουν. Της ειπα μια μαλακια οτι ετσι ειναι η ζωη και της έσπρωξα το κεφαλι της να φτασει η πουτσα στο λαρύγγι της. Πράγματι την πηρε ολη μεχρι αρχιδια βαθιά και ένοιωθα την γλωσσα της να παιζει μεσα στο στομα της με τον πουτσο μου. Με τα διδυμα δεν ασχοληθηκε. Βυζια ανύπαρκτα. Μετα κοιταει τον πουτσο μου και λεει. Μπανανα good. Δεν καταλαβα τι εννοούσε γτ οταν την γαμαγα ελεγε και αλλα στα ρουμάνικα.. Ιεραποστολικο και αφαιρεση σακουλας και καταθεση στην κοιλιτσα της που ειχε σημαδια απο καισαρική. Αρα δεν μου ελεγε ψεμματα. Τιποτα το ιδιαίτερο. ? Η τσατσα δεν ενοχλησε. Ο χώρος καθαρός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιανα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού