Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωινή καταδρομική στοχευμένη επίσκεψη για το Ευάκι,μπαίνω στον οίκο και βλέπω 2 κοπέλες την Εύα καστανόξανθη με ωραίο σώμα μετρίου αναστήματος με γυαλάκια μυωπίας όμορφη με σωματάκι ωραίο και μια μελαχρινή ονόματις Κατερίνα ομορφούλα κοντούλα με ωραίο σωματάκι και αυτή,η αλήθεια είναι ότι και οι 2 κοπέλες είναι γαμεύσιμες και αν δεν είχα κλειδώσει για Εύα θα δυσκολευόμουν στην επιλογή.Επέλεξα Εύα όπως προείπα μπαίνω στο μικρό σκοτεινό δωμάτιο και μετά από λίγα λεπτά σκάει η Εύα,μες στο χαμόγελο,το κορμί της είναι σφιχτό φουλ,μου κάνει ένα στήσιμο στα τέσσερα και μένω παγωτό,ξαπλώνω και ξεκινάει μια πίπα πάρα πολυ καλή, με το να παίζει με τη γλώσσα της σε όλο το κορμό της πούτσας και στο κεφάλι με deep throat να με κοιτάει μες στα μάτια, χωρίς όμως να περιποιηθεί τα αρχίδια όλα αυτά με προφυλακτικό.Τη σηκώνω και ξεκινάμε στα τέσσερα με θέα τη κωλάρα της και στη συνέχεια σε ιεραποστολικό για να βλέπω το καυλωτικό προσωπό της όπου και εκει ήρθε το τέλος,την ευχαρίστησα για τις υπηρεσίες της μου έδωσε μαντηλάκι να σκουπιστώ με ευχαρίστησε και αυτή φιλάκι σταυρωτά και γειά σας .Η Εύα είναι μια πάρα πολύ καλή επιλογή η οποία σιγουρα θα ξανατιμηθεί πολλές φορές.Ελπίζω να σας βοήθησα με τη κρητική μου καλες τσάρκες και σεβασμός προς όλους τους ανθρώπους και προπάντων σε αυτά τα πλάσματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.763
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, Chernobyl(3), Benreilly και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού