Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στο εν λόγω οίκο για να συναντήσω τη Φωτεινή,μπαίνω μέσα και η κυρία της υπηρεσίας μου παρουσιάζει 3 κοπέλες τη Στέλλα ψηλή καστανόξανθη νταρντάνα τη Βικτώρια μελαχρινή ψιλή με ποδάρες κανονικό σώμα και τη Φωτεινή μελαχρινή ψιλή με ποδάρες ωραίο πρόσωπο, μουναρομούναρος.Χωρίς να το σκεφτώ πηγαίνω στη κυρία και δίνω το μαγικό χαρτάκι για να περάσω με τη γυναικάρα τη Φωτεινή,μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο έχω να πω ότι είναι καθαρό χωρίς να μυρίζει απλά είναι λιγο καλτίλα η φάση.Μετα από 5 λεπτά σκάει η Φωτεινή που δε ξέρεις πως να αρχίσεις να απολαμβάνεις αυτο το μωρό.Βγάζει τα εσώρουχα και πέφτω με λαιμαργία πανω στα βυζάκια της και αρχίζω να τα γλύφω με αυτή να βγάζει κραυγούλες και να μου παίζει το πούτσο,τη ξαπλώνω στο κεβάτι και πάω κατευθείαν στο πεντακάθαρο μουνάκι της να το γευτώ, φάνηκε να της αρέσει καθως στη διάρκεια σήκωνε της ποδάρες της, και της άνοιγε τέρμα,μου έπιανε το κεφάλι και μου το πίεζε στο μουνάκι της σηκώθικα για να με περιποιηθεί και αυτή,ξαπλώνω και αρχίζει μια πίπα απίστευτη με περιποίηση αρχιδίων deep throat να τον γλείφει να τον ξαναπαίρνει όλον μέσα(εκεί σε μια φάση αν δε κάνω λάθος άκουσα το χτύπημα της πόρτας Θυμός δεν πρέπει να ήταν αύτε 8 λεπτά στο δωμάτιο)η Φωτεινή δε επηρεάστικε καθολου συνέχισε ώσπου τη σταμάτησα για σεξάκι Γλώσσα πρώτη στάση στα τέσσερα με θέα τη κωλάρα της και μετά ιεραποστολικό με τις ποδάρες της να της βάζει στον ώμο μου και να της περνάει μια από τη μια πλευρά και μία από την άλλη και εκεί ήρθε το τέλος.Η Φωτεινή είναι όπως προείπα μουναρομούναρος και σίγουρα θα ξανατιμηθεί με περισσότερο χρόνο.Αυτά από μένα ελπίζω να σας βοήθησα με τη κριτική μου και καλές τσάρκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
-20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.763
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, perseas, mutsodringo και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2020
Η γνωστή Φωτεινή που δούλευε και παλιότερα;;;;
Άμα χτυπάνε πόρτες στα 8 λεπτά, ΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟΚεφάλι σε τοίχο!
06 Σεπτεμβρίου, 2020
Δηλαδη γυρισε πισω η Φωτεινή, αυτα είναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2