Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Κυριακη που μας περασε ειχα κατεβει με στοχο να παρω το καυλοραπανο την Αντριανα Χωματιανου.Γινοταν χαμος με ολα τα δωματια γεματα και παρολο που οταν ειδα τον πατο της ειπα χαλαλι να περιμενω ,τελικα δεν το επραξα.Ετσι πηρα το δρομο της επιστροφης αλλα καθως γυρναγα λεω δεν δοκιμαζω την θεια Ελενη στο Ιωαννινων 5 που πηρε μεταγραφη.Την εν λογω δεν την ειχα παρει ποτε οταν ηταν στο διπλα καθως δεν ειναι ο τυπος μου και παντα εκανα μεταβολη και πισω οταν την εβλεπα.Τωρα ομως ειπα δε γαμιεται ας την δοκιμασω να δω τι ψαρια πιανει.Ετσι φτανω στο σαλονι του οικου αυτου και η τσα2 μου λεει εχουμε την Ελενη κλπ.Μετα απο μισο λεπτο βγαινει και αυτη να με χαιρετησει .Οταν με ειδε δεν πιστεψε οτι θα περασω μαζι της αλλα προς εκπληξη της ειπα θα μπω.Εμφανησιακα η Ελενη ειναι μια ψηλη,νταρντανα,μελαχρινη κοντομαλλουσα κοντα στα 50 ετη που μου θυμιζει θιτσα οταν τη βλεπω.Τεσπα αφου με θερμομετρησαν περασα στο δωματιο να κανω ενα ντουζακι και να την περιμενω.Ετσι μετα απο λιγο μπηκε μεσα η θεια Ελενη ομιλητικη και ευδιαθετη.Γενικα ειναι πολυ ζεστη και οικια προς τον πελατη σε βαθμο που ισως να σε χαλαει και λιγο.Αφου ειπαμε λιγο για την επικαιροτητα αρχισα να της πιανω τις βυζαρες για να μπω στο κλιμα της επισκεψης που ειναι το γαμησι και οχι ο κορωνοιος .Κατοπιν αρχισε και αυτη τα προκατ. με γλυψιμο στο σωμα μου και ισπανικο και κατοπιν ρουφηγμα ορχεων και ακαποτη πιπα υστερα απο θετικη απαντηση στο ερωτημα της.Οταν ειχα γινει τουρμπο την εβαλα ιεραποστολικο και την πηδαγα ετσι ρουφωντας τις βυζαρες της και φιλωντας την στο λαιμο.Την πηδηξα ετσι μεχρι να ερθει το τελος καθως δεν ψηνομουν να την παρω και σε αλλες στασεις δεν βοηθαει και το σωμα της.Καλες μιλφουπηρεσιες χωρις φοβο απο μεριας της για τον κοροιδοιο αλλα εμενα δεν ειναι ο τυπος μου οποτε μαλλον δεν θα την ξαναδοκιμασω.Γαματε οσο προλαβαινεται πριν μας κλεισουν παλι μεσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελενη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού