Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στην Τσασμίν την Τρίτη 28/07. H τσασμίν είναι μία νεαρή κοπέλα γύρω στα 22 έτη από Ρουμανία . Από εμφάνιση είναι κανονική στο ύψος με μικρό στήθος κ χωρίς καμπύλες. Το προσωπάκι της καλό.
¨Οταν επισκέπτομαι μία κοπέλα για πρώτη φορά επιλέγω το απλό πρόγραμμα επειδή δεν έχω εμπειρία σχετικά με αυτά που προσφέρει αλλά προχθές ρίσκαρα κ πήρα αμέσως το φουλ πρόγραμμα.

Στο δωμάτιο είναι πολύ΄ευγενική γελαστή , έχει όρεξη για κουβέντα ενώ δεν βιάζεται καθόλου. Τα εληνικά της είναι λίγα κ γι αυτό μιλήσαμε στ αγγλικά ¨Οσο αφορά το σέξ ξεκίνησε με καλά γλυψειματα στο σώμα κ στο λαιμό ενώ δίνει σκαστά φιλάκια , ο΄χι όμως γλωσσόφιλα. Της είπα ότι θέλω η πίπα να είναι με προφυλακτικό ενώ πρόσφερε κ 69 .
Πήρε όποια στάση της ζήτησα κ το σεξ ήταν ευχάριστο μαζί της. Μόνο στο anal δεν είχαμε πλήρη διείσδυση γιατί έλεγε ότι πόναγε αν κ έβαλε τζελ.
Δεν φάνηκε κοπέλα που κάνει πρώτη φορά αυτή τη δουλειά κ μάλλον έχει ξαναδουλέψει αλλού.
Εγώ έμεινα ευχαριστημένος μαζί της ( μόνο παράπονο για το πρωκτικό ) κ θα την ξαναδώ όπως κ την προτείνω στους συναγωνιστές.
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.460
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού