Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα δει αρκετό καιρό πριν την Βαλέρια μελαχρινή μετρίου αναστήματος φάτσα με κάπως ασιατικά χαρακτηριστικά αρκετά ενδιαφέρουσα σώμα αγυμναστο προς χαλαρό ηλικία σίγουρα 30αρα έτσι πήρα την απόφαση και λέω άντε ας δοκιμάσω να δούμε τι θα βγει.Παω λοιπόν δωμάτιο.Ερχεται η Βαλέρια χαμογελαστή ευδιάθετη με ρωτάει το όνομα μου γίνεται ο κλασικός τυποποιημένος διάλογος πιο πολύ στα αγγλικά καθώς ελληνικά δεν γνωρίζει καλά μου λέει λοιπόν πριν ξεκινήσουμε τι δεν κάνει όχι φιλιά στο στόμα όχι τελείωμα στο σώμα όχι κωλο.Οκ της λέω δεκτά όλα μου έκανε πάρα πολύ καλή εντύπωση η εξήγηση της Βαλέριας πριν ξεκινήσουμε δηλαδή ξεκαθάρισε σαφώς τα πράγματα χωρίς ψεύτικες υποσχέσεις και μουφες πράγμα που σπανίζει σε οίκους τα τελευταία χρόνια εγώ προσωπικά δεν έχω συναντήσει τέτοια εξηγα.
Στο σεξ τώρα σχετικά καλή συμετοχή με ψεύτικα θεατρικά βογγητα δεν έδειξε σημάδια βιασύνης όμως υπήρξε κάτι που με ενοχλησε από το σώμα της αναδυόταν μια περίεργη άσχημη οσμή επίσης και η αναπνοή της επειδή έτρωγε μάλλον πριν έρθει δωμάτιο δεν ήταν και η πιο ευχάριστη έτσι από πλευράς μου τήρησα απολύτως το υγειονομικό πρωτόκολλο και όταν πλησίασε να με φιλήσει στο λαιμό την απετρεψα λέγοντας no kiss baby only sex.
Κλείνοντας μπορώ να πω ότι ήταν μια σχετικά καλή κατάθεση αλλά αδιάφορη σε γενικές γραμμές δεν μου άφησε κάτι ξεχωριστό για να θυμάμαι.
Αυτό όμως που σίγουρα εκτίμησα και θα θυμάμαι
είναι η εξήγηση της στην αρχή πράγμα βέβαια που μάλλον δεν είναι αρκετό για επόμενη συνεύρεση με την Βαλέρια καλά ήταν για μια δοκιμή ως εκεί ομως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2020
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , claimain, LoneLiam και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2020
εγω θα ελεγα αυτα τα οχι και οχι το ενα και το αλλο να τα εξηγουν πριν δωσουμε το 20ρικο
NN
nik neos kosmos
review reaction 1 Afypnismenos
23 Ιουλίου, 2020
Δε πιστευω να ειχε φαει κανενα σουβλακι δυπιτο με τζατζικι κρεμυδια και τα ρεστα?Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
27 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καθόλου παράξενο 1η πρωινή βάρδια εξάλλου! Γλώσσα
09 Ιουλίου, 2022
Την εχω παρει πολλες φορες ειναι πολυ καλη.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4