Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταδρομική στοχευμένη επίσκεψη στους εθιστικούς δρόμους για το Φωκαίας 24 και συγκεκριμένα για τη Λιζα Έρωτας.Μπαίνω στον οίκο και αρχίζει η κυρία της υποδοχής να μου λέει για τη Λίζα και τσουπ βγαίνει έξω το μωρό και αρχίζει τις αγκαλίες και τα φιλία,εφόσον τα είπαμε στο γρήγορο έδωσα το μπλε εισητήριο για να περάσω λίγα λεπτά απίστευτης ηδονής,που για μένα αυτή η κοπέλα για να την ευχαριστήθεις θέλει μια ώρα τουλάχιστον.Το δωμάτιο με φουλ air condition πεντακάθαρο με τσόντα αντικαυλέ Μεγάλο χαμόγελο.Μπαίνει η Λιζάρα μέσα αρχίζει τα βαθια γλωσσόφιλα και κατευθείαν πέφτω στο όμορφο και πεντακάθαρο και ωραίο μουνάκι της για να το γευτώ,να διευκρινήσω ότι όσες φορές έχω περάσει με τη Λίζα είναι πενηντακάθαρη.Μετα απο λίγη περιποίηση στο νινάκι που όντως είναι για φάγωμα ήρθε η σειρά της να με ικανοποιήση κάνοντας μου μια πίπα διαστημικη στριφογυριστή αεροπλανική με deep throat καραμελωμα αρχιδίων,γενικά η πίπα της είναι για σεμινάριο Ναι!.Ξεκίνημα για sex σε ιεραποστολική στάση με το να σηκώνει τη λεκάνη της κατά τη διάρκεια της συνουσίας για καλύτερη διείσδυση και μένα να τις γλύφω τα ποδαράκια,δυστυχώς δε πρόλαβα να πάμε σε κάποια άλλη στάση διότι τελείωσα γρήγορα.Χρόνος στο δωμάτιο γύρω στα 9 λεπτά,θα καθόταν να τα λέγαμε αλλά είχε δωμάτιο και βιαζόταν ο πελάτης.Η Λίζα για μένα είναι στανταράκι τιμάει τα λεφτά της και προπάντων είναι αληθινή.Αυτά από μένα για τη Λιζάρα ελπίζω να σας έδωσα μια εικόνα για το τι εστί Λιζα διότι στις κριτικες μου δεν είμαι και πολύ καλός.Καλες τσάρκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2020
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.763
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, astakos, macan και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2020
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση κ μια χαρά καλός είσαι στις κριτικές σου.
19 Ιουλίου, 2020
Αν λέμε για τη Λίζα την τσιμπουκλου από την Αλβανία, τότε ναι αξίζει. Είχε σταματήσει για αρκετό καιρό, ίσως κάνα χρόνο. Θα την τιμήσω ξανά τώρα που επέστρεψε.
19 Ιουλίου, 2020
δυστυχως εθιστικους...οπως το ειπες
NN
nik neos kosmos
19 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστω!
19 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για την ίδια λέμε φίλε,είχε σταματήσει σχεδόν 2 χρόνια,ευτυχώς ξαναγύρισε Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5