Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγα καρφί για την Αρίνα Φ84, αλλά ήταν κλειστό. Λύπη Κλειστό & το Διδ.8 η Λίλιαν... Κεφάλι σε τοίχο!
Πέρασα από 2-3 ακόμα χωρίς κάτι ιδιαίτερο. Δεν γάμησα -αμφιταλαντεύτικα- το ΘΕΟΜΟΥΝΑΡΟ Έρωτας που ήταν στο Φ66, γιατί δεν έκανε ξεσκούφωτη πίπα. Μάλλον, αστόχησα Χμμμ;
Εδώ είναι 2 μπουρδέλα, εγώ μπήκα στο δεξί. Ευγενική η αλλοδαπή τσατσά μου παρουσίασε την Αλβανιάρα Μπέλλα αναφέροντας 69, ελ.στοματικό κλπ στο πρόγραμμα. Καλό κορμί το κορίτσι, βυζί στητό & νεαρή. Για Αλβανή είναι "κούκλα". Προσωπικά, ΔΕΝ έχω γαμήσει Αλβανίδα τόσο ωραία. Αυτό εννοώ Κουλ στον τίτλο.
Καθαρό το μπουρδελάκι & το δωμάτιο, με ντουζιέρα & ζεστό νερό. Μούφερε πετσέτα η τσατσά Κ φρεσκαρίστικα...
Η Μπέλλα δεν μιλάει τίποτα πλην Αλβανικής -οπότε η συνεννόηση στη νοηματική...Money Mouth
Προκαταρκτικά γιόκ Λύπη Στα βυζγιά δεν δέχεται γλειφορούφηγμα... μόνο φιλάκια χωρίς σάλιο.. Κεφάλι σε τοίχο!
Το καυλί & ταρχίδια μου 5κάθαρα. Πίπα άνευρη & ρηχή. Χωρίς σάλιο. Σχεδόν στεγνή. Σε υποδείξεις μου για γλειφορούφηγμα αρχιδιών-ε Μεγάλο χαμόγελο αρνήθηκε. Με 45% στύση έβγαλε καπότα, αλλά την εμπόδισα. Την έγλειψα στο μουνάκι, αλλά τραβιόταν όταν: P έχωνα γλώσσα.. Για δαχτύλιασμα ούτε λόγος.
Για να μην φύγω άχυστος της τον ξανάβαλα στο στόμα για κανα πεντάλεπτο ακόμα & βελτιώθηκε αρκετά η στύση μου. Την βάζω πάνω μου & μετά στα 4 Κατσικογάμης Έτσι έχυσα, μετά από αρκετές γαμοωθήσεις.
Η τσατσά δεν ενόχλησε. Ναι! 15 λεπτά περίπου, ήταν στο δωμάτιο ο "μπελάς" Μπέλλα.
Δεν θα την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2020
Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, claimain, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2020
Αφου φανηκε απ την αρχη οτι δεν σε ηθελε... τι το πιεζεις
19 Ιουλίου, 2020
Ταχουμε εξηγησει αυτα φιλτατε.
Οταν βλεπεις οτι σε παει για φολα τη σταματας και ζητας τα λευτα σου πισω.Το κανουμε αυτο δεν ειναι κατι το σπουδαιο και δε χρειαζεται να νιωθεις ασχημα να ζιτησεις τα ευρα πισω.
Μετα θα δεις τι προγραμμα θα κανουνε οταν αρχισουν και χανουν πελατες και επιστρεφουν χρηματα.
Αλλα τι να κανουμε δε βαζουμε μυαλο.
19 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να πω κάτι? Το κάνω και εγώ, απλά ΔΕΝ μπορεί κανείς να σου εγγυηθεί ότι θα στα δώσει πίσω τα λεφτά..
20 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστά.
Να γαμήσουμε πάμε, όχι να πλακωθούμε με τσατσαδονταβάδες
20 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συγνωμη φιλε αλλα εδω σε βρισκω λαθος.
Και βεβαια θα παρεις τα χρηματα σου πισω και κανενας δε μπορει να σου το αρνηθει.
Το μονο που πρεπει να προσεξεις ειναι να μην εχεις προχωρησει με την κορασιδα.
Οσοι παμε πουτανες γνωριζουμε παρα πολυ καλα οταν ερχεται η κορασιδα δωματιο και απο τη συμπεριφορα της αν θα εξελιχθει σε φιασκο.Τις περισσοτερες φορες απλα συνεχιζουμε γιατι σκεφτομαστε με το κατω κεφαλι και υστερα την παταμε με φολα.
Δηλαδη ερχεται η κορασιδα στο δωματιο και τη βλεπεις κουρασμενη η κακοδιαθετη για τον οποιδηποτε λογο η Δεν κανει τσιμπουκι χωρις καποτα ενω στο προγραμμα περιλαμβανεται η κλεβει απο την πρωτη σταση και γενικα μπορεις να καταλαβεις πως θα εξελιχθει η ολη φαση.
21 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ προσωπικά πόσες φορές έχεις ζητήσει τα λεφτά πίσω και ΟΝΤΩΣ τα έχεις πάρει πίσω?
22 Ιουλίου, 2020
Ο συγκεκριμένος οίκος βρίσκεται στην προσωπική μου μαύρη λίστα!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7