Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχτες το βραδυ ειχα ψηθει να παρω Μικαελα απο Φωκαιας 17 την οποια ειχα δει τις προηγουμενες μερες σε τσαρκα αλλα δεν ειχα τιμησει.Ετσι τσουπ πεταγομαι Φυλης για να καταθεσω αλλα τζιφος ελειπε και στην θεση της ηταν μια Αννα ωραιο μωρο αλλα δεν ψηθηκα να μπω.Ετσι ξενερωμενος πηρα τον δρομο του γυρισμου αλλα καθως γυρναγα κατι μεσα μου ελεγε μην φυγεις αχυστος.Ετσι καθως κατηφοριζα προς τα πισω στριβω Ιωαννινων γιατι θυμηθηκα την νυμφομανη Αναστασια στο 3αρι.Ετσι παρκαρω και μπαινω στον οικο.Με υποδεχεται η τσα2 και με ενημερωνει οτι εχει την Αναστασια αλλα ειναι δωματιο οποτε περιμενα να βγει.Οταν βγηκε απο το δωματιο ηρθε προς τα εμενα και εκανε το κλασικο πεσιμο σαλονιου που κανει με γλωσσοφιλα κλπ να σε καβλωσει.Εμφανησιακα ειναι μια Ρωσσιδα μελαχρινη μιλφ,με κωλαρα φαρδια με κυτταριτιδα,βυζι νερουλο και καποια κοιλια της ηλικιας αλλα για καποιο λογω με καβλωνει πολυ.Σου δινει την αισθηση οτι ειναι νυμφομανης ο τροπος που σου ορμαει και διψαει για πουτσα φαινεται τοσο αληθινος.Τεσπα αφου στο σαλονι παιχτηκαν καβλωτικα σκηνικα της δινω το μπλε να περασουμε δωματιο να την γαμησω.Στο δωματιο ηρθε μετα απο κανα τριλεπτο να συνεχιστει το καυλωτικο σκηνικο.Εκανε επιθεση για γλωσσοφιλα,μου εγλυψε το στηθος,τα αρχειδια και κατοπιν πηρε την πουτσα στο στομα ανευ υστερα απο δικη μου προτροπη.Εγλυφε την πουτσα σαν γλυφιτζουρι με πολυ σαλιο,οπως και τις μπαλες.Με ειχε κανει τουρμπο οποτε της λεω να στηθει ιεραποστολικο οπου της τον καρφωσα στη στενη μουναρα της τηρουμενων των αναλογιων.Εκει συνεχιστηκαν τα φιλια και οι στενες επαφες.Τελος την καρφωσα και στα τεσσερα με θεα την μιλφοκυταριδοκωλαρα της μεχρι να χυσω.Δεν εφυγε αμεσως απ το δωματιο καθως ειχε ορεξη για επιπλεον στενες επαφες.Το ιδιο σκηνικο εγινε και οταν εφευγα οπου μου εκανε πεσιμο στην πορτα για φιλια κλπ.Ειναι λυσσαρικο μιλφ η τυπισσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2020
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, perseas, quaresma17.6 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2020
Στον ΕΟΔΥ αμεσα για τεστ τυπε .....εισαι νουμερο ενα υποψηφιοs λεμε ....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
19 Ιουλίου, 2020
Χαρδαλια εσυ?? Κουλ Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2