Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Περασμα απο Σονια στη Διδυμου μολις πριν λιγο κ για πρωτη φορα,πραγματικά ωραια γυναικα κ εντυπωσιακη παρα την ηλικια της κ με ωραιο κορμι αλλα στο δωματιο εγω προσωπικα δεν περασα ομορφα...
Με μενα τουλαχιστον ηταν πολυ νευρικη κ δεν με αφηνε να πιανω πουθενα κ τιποτα σε σημειο πολυ εκνευριστικο, πιπα ολυ μετρια κ αυτη με πολυ δοντι...
Για μενα δεν αξιζει η φαση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2020
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
686
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Benreilly, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2020
Θα συμφωνήσω μαζί σου. Τη Σόνια την είχα πάρει πριν από αρκετά χρόνια στα μπουρδέλα της Αττικής, όπου μου έκανε άσχημη εντύπωση. Το καλό από εκείνη τη φάση βέβαια είναι πως η Σόνια έγινε (εν αγνοία της) πορνοστάρ, καθώς είχα κρύψει το κινητο μες τα ρούχα μου και τράβηξα όλη την ερωτική σκηνή βίντεο (εκείνη βέβαια δεν το έμαθε ποτέ!) Ματάκι Παρά το θεϊκό κορμί της, όμως, είναι ακριβώς όπως την περιέγραψες. Δεν άφηνε να την αγγίζεις πουθενά και ήταν νευρική σε τέτοιο βαθμό που σε προκαλούσε να τη βρίσεις και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω. Την ξαναπήρα πριν από κάνα χρόνο στην οδό Διδύμου 18Β (δεν περίμενα να τη συναντήσω έπειτα από τόσα χρόνια και μάλιστα εδώ), αλλά ήταν μια από τα ίδια, δυστυχώς. Η μόνη διαφορά είναι πως πλεόν κάνει και anal (είδες πως αλλάζουν τις υπηρεσίες τους λόγω κρίσης;;) Κουλ Φαντάσου τώρα επί COVID-19 τι θα περνάνε οι ανυποψίαστοι πελάτες που δεν τη γνωρίζουν εκ των προτέρων! ΓλώσσαΚουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1