Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λόγω άδειας είχα τον χρόνο και την διάθεση να ξεμπούκωσω στα πέριξ μαγαζιά , αυτό που μου έκανε την μεγαλύτερη εντύπωση ήταν ότι παρά την κούραση μου μόλις έμπαινα στον συγκεκριμένο οίκο με την συγκεκριμένη κοπέλα η οποία χωρίς να την θίξω δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο όσον αφορά την εμφανιση( επιδερμίδα είναι σούπερ)δείχνει διάθεση η ακολουθεί κατά γράμμα το πρόγραμμα της σαν επαγγελματίας, το οποίο δείχνει μια ιδιαίτερη έμφαση στην περιποίηση της ιδιαίτερης περιοχής με γλυψιματα αρχιδιων σάλιο στο καυλι ποτέ με ένταση ποτέ όχι. Όσον αφορά τα στησίματα αν είναι ξεκούραστη βάλτε την από πάνω έτσι που είναι μινιόν και απολαύστε την αν την έχουν ξεσκίσει τον πουτσο θα τον φάει με χαρά . Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι με την συγκεκριμένη κοπέλα φτάνω στην κορύφωση της καυλας ενώ με άλλες πιο όμορφες και πιο ωραίο κορμί όχι στην κορυφωση( μπας και μου χει κάνει μαγιά;)και δεν είμαι άπειρος μύστης απλά σεξομανης. Τι πιο ωραίο λοιπόν να ξέρεις ότι θα περάσεις καλα; Καιτη θα βαρεθείς να με βλεπεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2020
Όνομα κοπέλας
Καίτη
DONJUAN69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
347
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AntifitCondom, spirtoulis(2), Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2020
Σε ποια βάρδια είναι μύστη μου?
15 Ιουλίου, 2020
Μαγιά..... σου περνάει στο μπούτζον-ε Χαμόγελο με το στόμα της ΓλώσσαΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
18 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ πάντα στην δεύτερη την πετυχαινα
18 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι καλή και δεκτικη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4