Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τις τελευταίες τρεις μέρες επισκέπτομαι τους οίκους είτε για ένα τέλειο τσιμπουκακι είτε για ένα ωραίο σεξακι, χτες ηθελα απλά μια έκτονωση για να συνεχιστεί ωραία η βραδινή μου έξοδος έτσι καβαλάω το σκουτερακι μου και ανηφορίζω για τους οίκους. Φτάνοντας Φωκαίας μπήκα σε δυο τρεις οίκους λίγη η κίνηση αλλά δεν εντυπωσιάστηκα έτσι φτάνω και στον εν λόγω οίκο. Η τσατσα μια μεγάλης ηλικίας συμπαθητική κυρία μας είχε στο περίμενε για το σάλοναρισμα έως ότου μου ανακοινώνει την Αρινα. Την κοπέλα την είχα ξαναπάρει πιο παλιά στο φυλης 71 με άριστες εντυπώσεις , χωρίς να το σκεφτώ δίνω το εικοσάρικο και μπαίνω στο δωματιο. Όση ώρα ήμουνα μέσα η Αρινα έκανε λάθος δωματιο και πήγε στο διπλα και άκουγα την τσατσα να λέει στους πελάτες ότι κλείσαμε, τέλος πάντων φτάνει η ώρα που έρχεται το μωρό σε μένα και αφού της λέω ότι έκανε λάθος και έπρεπε σε μένα να ερχότανε πρώτη άρχισε τις μαλαγανιες και τα χαδακια και τα φιλάκια στο κορμί μου μέχρι που φτάνει και στο επίμαχο σημείο και ξεκινά μια πίπα ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ με σάλιο , έντονη και με μικρές κραυγουλες.Πραγματικα η εικόνα ήτανε ανεβαστικη και της λέω ποσό μου άρεσε η πίπα της και τι ωραίο κρεβάτι θα της κάνω . Μου βάζει την καποτα και περιμένει ευχάριστα το καυλι μου να μπει στη μουναρα της , στάση ιεραποστολική στην αρχή σιγά σιγά διείσδυση έπειτα με ένταση ,το μουνι της είχε υγραθεί και έβγαζε και φωνούλες σιγανές και άκρως καυλωτικες, το τέλος δεν άργησε πολύ να έρθει όπως και έγινε με την αρινα να μου πετάει και την ατάκα τελευταίος και καλύτερος. Έβλεπα και τον κάδο με τα σκουπίδια γεμάτο από χαρτιά και καποτες και δεν ξέρω μου ανέβασε την ψυχολογία το πορνίδιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2020
Όνομα κοπέλας
Αρίνα
DONJUAN69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
347
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, The Keeper, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού