Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια χαρα σε ολους.
Μεταμεσονυχτιες καυλες και δρομμο για μεταξουργιο προς ξεφψρτομα αρχιδιων.
Προς εκπληξη μου με το που φτανω στην περιοχη δε βλεπω καθολου κινηση και μαλιστα καθολου πακια και λαθρομεταναστες.Οποτε λεω καλα ειμαστε ανεβαινει και η διαθεση μου ολα καλα κυριλε ειμαστε.
Κανω μια βολτα στα περιξ και διαπιστωνω το ποσο χαμηλα εχουν πεσει οι οικοι αυτη τημ ωρα της τριτης βαρδιας.Γεματο μπαζα για γελια και για κλαματα οπου φυσικα κατι πιτσιρικοι γουσταρανε πολυ και μπενανε για να γαμησουν αυτα τα αρκουδια και τις πληρωνανε και απο πανω.
Τεσπα μπαινω στον ελ λογο οικο καθομαι στον καναπε μονος μου ειμανε και περιμενω να βγει η κορασιδα απο πελατη.
Ο τσατσος μου λεει εχω την Κατερινα και αν την ξερω.Οχι απανταω αλλα θα τη γνωρισω.Εν το μεταξυ ουτε κουβεντα για το προγραμμα.
Εμφανιζεται η κοπελια ντυμενηΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Κοντο σορτσακι με μπλουζακι που δεν εδειχνε τιποτα.
Γεια μου λεει γεια της απανταω.Περνανε 20 δευτερολεπτα σιγηςΧμμμ;Χμμμ;Τη ρωταω τα ρουχα τα βγαζεις?ΕμμμμΝαι μου λεει και καθομαστε και κοιτιομαστε.Εχει προσωπακι τετοιο που με καυλωνι σωμα κοντοπουτανο με μικρα βυζακια και κολαρακι μικρο.Μου θυμησε μια καριολα που ηθελα να γαμησω και γενικα τα κοντοπουτανα ειναι στην λιστα μου.Δε γαμιετε λεω ας παμε.
Πληρωνω μπαινω δωματιο και μετα απο καποια λεπτα ερχεται το πουτανι ντυμενοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Γεια παλι γεια σε σενα παλι
Παει να βαλει καποτα σε πεσμενο πουτσο.Και πως να μου σηκωθει αφου συνεχιζει να ειναι ντυμενη.
Τοβλεπα παλι παμε για φολα.Τη ρωταω θα γδυθεις?Απανταει ναι σε λιγο.Δηλαδη στο μουνι της ταχε ολα γραμμενα.
Της λεω κοιταξε κοπελια επειδη τωρα τελευταια εχω τα νευρα μου μη ξεντυθεις καθολου και θα ζητησω το δεκαρικο πισωω.Αυτη αναριοτιοτανε γιατιΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Δεν συνεχιζω τη κουβεντα μαζι της βγαινω εξω και παιρνω τα φραγκα απο τον τσατσο και εγινα μπουχος χωρις να πω ουτε μια κουβεντα.
Κατεληξα στην περιοχη φυλης στο φωκαιας οπου και γαμησα την ειρηνη και περασα πολυ καλα παροτι ειχα ξενερωσει με την πρωτη μαλακο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2020
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
claimain
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
6.005
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Ημεδαπος , waikiki και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2020
Ορθότατα έπραξες
10 Ιουλίου, 2020
καλα κρασα εκει ολες αυτες εχουν κωλοσυμπεριφορα παρολο που ειναι καποιες που μαρεσουν πολυ,δε ξανα πατησα το ποδι μου. αλλα και γω πλεον δε χαριζω στη φυλης μια φορα ειχε ανακοινωσει η τσατσα
ελευθερο στοματικο,στο δωματιο μου φοραει τη καποτα..της λεω ελευθερο? οχι λεει δε κανω...οκ στοπ της λεω σηκωθηκα και εφυγα και τα λεφτα μου πισω..οχι αν θελει ας το ξανα κανει στον επομενο.Μετα λενε δεν εχει δουλεια τα ζωα
NN
nik neos kosmos
10 Ιουλίου, 2020
Παιδια χιλια συγνωμη εκανα λαθος το ονομα στη φυλης.Αννα τη λεγανε τη κοπελα οχι Ειρηνη.Ειναι η γνωστη Αννα που εδινε κωολο πολυ καλο μωρακι και θα ακολουθησει κριτικη
11 Ιουλίου, 2020
Ετσι ακριβως συναδελφοι μη χαριζομαστε στις μαλακισμενες.Αμα δεν κανει αυτα που ειπε η βρισκονται σε χαλια διαθεση απλα τη σταματας πριν σε φολιασει και ζητας τα λεφτα σου πισω.Το σημαντικο σε αυτη τη φαση ειναι ομως να μην εχεις κανει τιποτα στο δωματιο μαζι της.Δηλαδη με το που την βλεπεις οτι σε παει για φολα η το ολο παιχνιδι θα εξελιχθει σε φιασκο σταματατην επι τοπου χωρις μα και μου ντυνεσαι βγαινεις εξω λες στον τσατσο οτι με την κοπελα δεν καναμε τιποτα δεν προχωρησαμε και θελω τα λεφτα μου,Τα παιρνεις και γινεσαι μπουχος προς αλλη κατευθυνση για νεα κορασιδα.Μ Η Ν Τ Ι Σ Κ Α Λ Ο Μ Α Θ Ε Ν Ο Υ Μ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4