Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηθελα να τσεκαρω την Αννουλα στην μετα Covid εποχη ετσι οταν εμαθα οτι επεστρεψε εκανα την καταδρομικη μου στο Ιωαννινων5.Μπαινοντας στο σαλονι η τσα2 δεν φοραγε μασκα ουτε φυσικα μου ειπε γιατι δεν φοραω και γω οπως ειχε κανει η συναδελφος της τις προαλλες.Ουτε θερμομετρηση δεν παιχτηκε στο σαλονι τουλαχιστον.Αυτο που εγινε ηταν η ανακοινωση των περιορισμενων υπηρεσιων της Αννας.Μου λεει να ξερεις δεν κανει 69,ελευθερο στοματικο και φιλακια,θες να περασεις?Το οτι τα ανακοινωσε αυτα και ενημερωσε τον πελατη πριν μπει ειναι προς τιμην της απο κει και περα αν θες μπαινεις η οχι.Εγω μπηκα παρα τους περιορισμους για να δω στην πραξη τι γινετε μεσα.Ετσι δινω το μπλε και παω προς το δωματιο οπου εκει αφου με ρωτησε μου λεει να σου κανω θερμομετρηση?Και λεω οκ κανε μου.Αφου περασα το κτεο μπηκα για ενα φρεσκαρισμα στο ντουζ και αραξα να περιμενω το μωρο.Ηρθε μετα απο λιγο και αφου ειπαμε μερικες κουβεντες και εβγαλε τα εσωρουχα της περασαμε στο κρεβατι να αρχισει το ματς.Οι περιορισμοι φανηκαν αμεσως στον αγωνα καθως τα προκατ. της ηταν σε safe mode δηλαδη οχι καραμπαλικινγκ ουτε για δειγμα,φιλακια γιοκ απλα ενα περασμα στο στηθος-σωμα με κλειστο το στομα της.Το μονο οπλο που χρησιμοποιησε ηταν το ισπανικο με τις βυζαρες της.Φαινοταν οτι με το ζορι κρατιοταν να μην κανει αυτα που κανει συνηθως ειτε γιατι φοβαται τον Covid ειτε γιατι ετσι της εχουν πει να κανει.Τεσπα οταν ηρθε ανορθωση καποτα και πιπα σε πιο safe ρυθμο και αυτη χωρις πολλα ντιπ περιοριζοταν το γλυψιμο μονο στην καποτα.Στο κυριως σεξ ιεραποστολικα για αρχη οπου επιδωθηκα σε φαγωμα-γλυψιμο των βυζιων της και φιλακια λαιμο κλπ οπου τα δεχεται αλλα παλι η ανταποκριση της ηταν μαζεμενη σε σχεση με παλια.Τελειωμα με καβαλα οπου εκανε καλη ιππασια μεχρι να ερθει το τελος.Παρολους τους περιορισμους ηταν ενα καλο γαμησακι απλα ξερεις οτι εχει να δωσει πολλα και αυτη την στιγμη δεν τα παιρνεις λογω Coronovirusi!!
Γαματε γιατι χανομαστε!! Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2020
Όνομα κοπέλας
Άννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ημεδαπος , baroc και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού