Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
cu estru Έρωτας și nebunie
Η Αλίνα...Γλώσσα Κατσικογάμης σε οίστρο!!!

Επαναφορά στην προ κορονογιού μπουρδελοκανονικότητα, με την όμορφη Μολδαβή κουκλίτσα που ρουφάει τα καυλιά με μαεστρία!!! Σαν τις Ρίτα Νανά Εμανουέλα -για τους παλιότερους- 10ετία '90. Τηνε ξεμούνιαζα, πριν 6-7 χρόνια, σε χαμαιτυπεία του Μεταξιού κι αργότερα στην πουτανομάνα Φυλής. Φυσικά και ο πούτσος μου "έλιωνε" στο καυτό της στόμα με τα κερασένια χείλη...Γλώσσα
Το μπουρδέλο καλούτσικο,αδιάφορη τσατσά.

Μπήκε στο δωμάτιο και πλακωθήκαμε σε φιλιά και χάδια. Μου είπε πως θέλει σαν τρελή να με ρουφήξει τον μπουτζον-ε Μεγάλο χαμόγελο & να την εξεσκίσω ανηλεώς γιατί έχει πολλές & τρελές κάβλες και πως με "πεθύμησε" γιατί όντως- είχα πολύ καιρό να τηνε ξεσκίσω.... Καύλωσα στα γλωσσόφιλα & χάδια που καναμε, κι ατσάλωσα στο θεσπέσιο τσιμπούκωμα που μούκανε... Βαθύ- υγρό- καυτό με γλωττισμούς επιφωνήματα πνιγμού Σπασίκλας και καυλωμουγκρητά... Οι αρχιδόμπαλές μου, γίνανε τούμπανο στα συνεχή γλειφορούφηγματα πούκανε. Για να μη χυσω ακαριαία την σταμάτησα & την γλειφομούνιασα ..ανελέητα! Βογγούσε καυλιάρικα και γευόμουν τα γλυκά της μουνόζουμα. Συνέχισα "σαν τελός" την αιδοιολειχία & ταχέρια της έσπρωχναν το κεφάλι μου στη μουνάρα της... Γλωσσοφιλιαστήκαμε και τηνε κάρφωσα δυνατά (με καπότα)στην υγρή, κατακόκκινη καυτή μουνάρα, πούχε Γλώσσα....μελώσει. Κατόπιν την ανέβασα πάνω μου για λίγο & μετά στα 4 με υπέροχη θέα τα καπούλια της. Κατσικογάμης Πήγα να της τονε χώσω στην "απαγορευμένη πύλη" αφού πρωτα της έτριβα με το καβλί μου γυρω-γύρω στη σούφρα, αλλά με απέτρεψε γιατί είναι μεγάλος... Λύπη Τι μεγάλος ρε εκφυλη ΚΑΡΑ-πουτανίτσα? Χμμμ; 166mm τον εχω Θυμός
never mind....
Τηνε καταγάμησα βίαια Ναι! με πολλές μπάτσες στα κωλωμέρια Κατσικογάμης ως που έχυσα.

10 στο πάρκιν γιατί πήγα ποδαράτος.
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2020
Όνομα κοπέλας
Αρίνα
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad4sex, ThE, perseas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2020
Τι μου θύμησες τώρα.....Ρίτα, Νανά, και η νεώτερη τους βέβαια, Εμμανουέλα, πρωτοπόρες τότε στα τελειωτικά τσιμπούκια στο 66άρι της Φυλής.........Ματάκι
30 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι. Ναι!
Και στο anal Κατσικογάμης βέβαια ...& όχι μόνο! Ματάκι
Ναι! ΠΡΩΤΟΠΟΡΕS & οι 3 Προσκύνημα Προσκύνημα Τα αμέτρητα γαμήσια πούχω κάνει (κυρίως με την Έρωτας Ρίτα) τώρα, ΔΕΝ τα κάνω ούτε με κορυφαία call girls. Κεφάλι σε τοίχο! Χρυσοπληρώνοντας τες...Κεφάλι σε τοίχο!

Απ τις τωρινές μπουρδελοπουτανίτσες, ελαχιστότατες Λύπη προσεγγίζουν την πορνοτεχνική τους.
Μιά απ αυτές είναι η Αρίνα -πρώην Ρόντιτσα, Σάντα, Ροδίκα κλπ. Kαι σε τελική anal-ΛΥΣΗ, θα γίνει ισάξια, όταν δώσει και την καυτή Κατσικογάμης κωλότρυπά της.
Οψόμεθα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2