Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο για δευτερη φορα προκειμενου να δοκιμαστει το νεο πιπινι Ελενα. ΈρωταςΈρωτας
Προκειται για ενα πετιτ πεντανοστιμο πιπινι 20 ετων απο Ρουμανια Ναι!
Το προσωπακι ειναι ομορφο καθαρο και σεξι και τα μαλια της μακρια καστανα κατσαρα με ξανθες ανταυγειες στις μυτες.
Το κορμι της ειναι προκλητικο με επιπεδη κοιλια, δυαρι στητο απαλο στηθος και ομορφο τουρλωτο πεταχτο κωλι.
Τα ποδια της αδυνατα καλοσχηματισμενα.
Αν βλεπατε την Ελενα στην παραλια σιγουρα τα ματια σας θα καρφωνονταν επανω της και δε θα πιστευατε οτι αυτο το μωρακι γαμιετε
με 10 ευρω !!
Μονο στο Μεταξουργειο αυτα.. πουθενα αλλου.
Στην Ελενα εγιναν δυο καταθεσεις σε δυο διαφορετικες μερες.
Την πρωτη μερα με το που την ειδα το μονο που σκεφτηκα ηταν να της φαω το μουνι της.
Η κοραισις ηρθε στο δωματιο και την εγδυσα μονος μου και χωρις να χανω χρονο βουτηξα τη μουρη μου μεσα στα νεανικα σφιχτα ποδια της
και αρχισα να της γλειφω το μουνι.
Η κορασις εδειξε να το χαιρεται ενω ενα μεγαλο χαμογελο ειχε σχηματιστει στο προσωπο της.
Επειτα την γυρισα στα τεσσερα οπου βεντουζωσα το στομα μου πανω στη γλυκια της κωλοσουφριτσα και αρχισα να την ρουφαω δυνατα.
Το μωρο καραγουσταρε γλειψιμο και μαλιστα εβαλε και δαχτυλο στη μουνα της και την επαιζε.
Θα ηταν αμαρτια να την σταματησω οποτε αφησα τον χρονο να κυλα ενω χαιρομουν το τρυφερο μουνι της.
Η κορασις μετα απο αρκετο γλειψιμο αρχισε να γινεται πολυ υγρη, το στομα μου ειχε γινει μουσκεμα.
Τα μουνοζουμα της ηταν πολυ γλυκα και νοστιμα δεν αφησα σταγονα να παει χαμενη.
Μακαρι να ειχα και ενα μπουκαλακι μαζι μου να επαιρνα και για το σπιτι.
Λογω αφθονης παραγωγης μουνοζουμου θα επιστρεψω και με αλλη καταθεση στην κορασιδα τοποθετωντας καλαμακι μεσα στο μουνι της
για να τα ρουφηξω οσο πιο ζεστα γινεται.
Το εχω ξανακανει και με αλλη κορασιδα και το feeling ειναι τρομερο.
Η δευτερη καταθεση ηταν σημερα οπου επεστρεψα για να την γαμησω και λιγο να δω επιδοσεις.
Η κορασις μπηκε στο δωματιο οπου την εγδυσα στα ορθια και την επεσα με γλειψιματα στα βυζια της.
Η κορασις δεχτηκε βαρβαρο βυζογλειψιμο, στο πιπιλισμα της ρωγας μου εκοψε λιγο τη φορα κια μου ζητησε να ειμαι πιο απαλος ΝτροπήΝτροπή
Την ξαπλωσα στο κρεβατι οπου δε μπορεσα να μην κανω ξανα ενα περασμα απο το μουνι της και τον κωλο της οπου τα εγλειψα να παρω τη γευση.
Δεν καθυστερησα καθολου και της ειπα να κατσει στα τεσσερα.
Η Ελενα εβαλε αρκετη κρεμα στο μουνι και στηθηκε πολυ καλα λεγοντας μου να μπω πολυ σιγα γιατι την ποναει σε αυτη τη σταση.
Μπηκα μεσα της απαλα.
Ακομα και με τη χρηση κρεμας το μουνι της ηταν ικανοποιητικα σφιχτο και δε χανοταν η αισθηση.
Με απαλες μικρες πουτσιες το μουνακι της ελενας ανοιξε και την ειδα να με αντεχει σε πιο δυνατες πουτσιες.
Μετα απο 2-3 λεπτα στρωσιματος του μουνιου την ρωτησα αμα μπορω να την γαμησω δυνατα οπου μου εδωσε το οκ Προσκύνημα
Πιαστηκα απο τα κωλομερια της και την σφροκοπησα δυνατα με την Ελενα να βογγα.
Σε καθε πουτσια που της εριχνα επιανα πατο...
Την εχυσα σπρωχνοντας οσο πιο βαθια μπορω μεσα της...
Αδειασα και την τελευταια σταγονα μου αφου της ειπα οτι θελω να κατσω ενα λεπατκι μεσα της να τα βγαλω ολα απο μεσα μου.


Ντυσιμο της κορασιδας και αποχωρηση απο το δωματιο .

Συμπερασματικα η Ελενα ειναι πολυ εμφανισιμη νεα παρουσια στο μεταξουργειο.
Η εμφανιση της δε θα σας αφησει ασυγκινητους.
Για τους λιγο μεγαλυτερους θα ειναι σα να γαματε τη σεξι πιπινα κορη του γειτονα η του φιλου σας Εμμμμ
Η Ελενα δεν εδειξε βιασυνη στο δωματιο και η υπηρεσια με αφησε ανετα ενα 10λεπτο στο δωματιο χωρις ενοχλησεις.
Πρεπει να το γαμησετε οπωσδηποτε το μικρο ωστοσο ενα μουνογλειψιμο στην αρχη θα σας βοηθησει να σπασει ο παγος
και να την ξεκλειδωσετε.
Θα χαλασω πολλα δεκαρικα για παρτη της το βλεπω ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2020
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.098
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, sweeper, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2020
Θεσσαλονίκη άραγε χύνει καμία ; Πως θα γινει πρέπει να θωρακίσουμε και εμείς την υγεία μας Γλώσσα
26 Ιουνίου, 2020
Δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα μαλλον τζελ επινες παρα μουνοζουμα
27 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τζελ βαζει μετα τυπε λιγο πριν τη γαμησω...
27 Ιουνίου, 2020
μου κάνει εντύπωση που έκατσε κ την έσκισες οπως είπες. σε μενα δεν εδωσε αυτη τη εντυπωση. κ μεγάλο ρίσκο για μένα να κάτσεις να την γλυψεις. φυσικα το κορμι της είνα ιγια γλυψιμο πατοκορφα αλλα όχι σε αυτο το μερος.
27 Ιουνίου, 2020
θα πήγαινα αλλά με τόσα πάκια,Αφγάνια και ότι μπορείς να διανοηθείς φοβάμαι και χαλάνε την όλη φάση
27 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαλλον δε προσπαθησες να την γμαησεις δυνατα για να το διπαιστωσεις και εχεις μεινει με την εντυπωση Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
27 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα ξαναπάω για 2ο τεστ κ θα επανέλθω. την πρώτη φορά μου φάνηκε ότι δεν άντεχε.θα το δούμε την επόμενη φορα
28 Ιουνίου, 2020
" Πινω πιπινόζουμα και θωρακίζω την υγεια μου ! "
Eυφανταστος τίτλος!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ΕΓΡΑΨΕΕΕΕ...Ναι!
Εύγε παιχταρά..... στην υγειά μας με φρέσκο μουνόζουμο Σπασίκλας

ΝΑΙ, το Γλώσσα μουνόζουμο είναι Έρωτας ελιξήριο & θωρακίζει τον οργανισμό!!! Γερο-μύστης
ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
28 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς αυτό..εγώ πέρασα χθες και την είδα αλλά δε μπήκα λόγω αυτών...γιατί βάζουν τέτοια μπουμπούκια στο Μετάξυ κατα καιρούς δε μπορώ να καταλάβω. Βάλτη στο 20άρικο και only greek να χαρεί και η δικιά μας η ψωλή!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9