Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
2η καταδρομικη στη μετακαραντινας εποχη και ειπα να δοκιμασω κατι φρεσκο και οχι παλι τα στανταρακια μου. την εβελινα την ειχα μπανισει πριν καιρο οποτε ειπα σημερα να παρω μια γευση..παρκαρισμα ανετο στα πουτσοστενα αλλα με αρκετο αγχος απ τις σκατοφατσες που σουλατσαρουν και αραζουν εκει γυρω. ο οικος λιγο καλτ αλλα σε πολυ ανωτερο επιπεδο απ τα γυφτοτσαντιρα της περιοχης.η τσα τσα μου παρουσιαζει την εβελινα οποτε λεω εδω ειμαστε πληρωνω και μπαινω γρηγορα μεσαΜατάκι η εβελινα δεν πρεπει να ειναι πανω απο 35 ωραιο κορμακι ωραιο πλαστικο βυζακι και ομορφος κωλαρακος, αυτο που σε κερδιζει ομως ειναι το χαμογελο της το γλυκο της προσωπακι και η ευγενεια της..σαν παρουσια ανεβαζει τον πηχη σε σχεση με τον ανταγωνισμο.στα του αγωνα της λεω οτι ηθελα μονο τσιμπουκι οποτε αφου μου τον καθαρισε με μαντηλακι μαζεψε τα μαλλια της κοτσο(Ναι!) και ξεκινησε.. εχω διαβασει καλα σχολια για την πιπα της,δε μπορω να πω οτι τρελαθηκα, μιας και δεν πιανει τις αποδοσεις αλλων τσιμπουκοπνηχτρων. ικανοποιητικο ομως τσιμπουκωμα με αρκετο σαλιο ,που μ αρεσει πολυ ,και μερικες προσπαθειες για deep throat που τελικα δεν τα καταφερε..(α ρε λιζαρα που εισαι...?)τα πραγματα βελτιωθηκαν ακομη περισσοτερο οταν της εβγαλα το χερι απ τον πουτσο μου..ο οικος δεν ειχε κινηση,η τσατσα δεν ενοχλησε ποτε, οποτε το μωρακι ασχοληθηκε αδιακοπα με τον πουτσο και τ αρχιδια γυρω στα 15 λεπτα.οπως ειπα η κοπελα ειναι ευγενεστατη και πολυ ευχαριστη και εχει χαμογελαρα που σε κερδιζει. σιγουρα θα ξαναπαω ,γιατι η πρωτη φορα ειναι αναγνωριστικη,αναμενοντας το κατι παραπανωΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2020
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TRR, Bonecrusher και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2020
Η Εβελίνα είναι στανταράκι μου... Εάν σε μάθει θα σου κάνει απίστευτα κόλπα και θα σου βγάζει τόση καύλα που θα τρέχεις να κρυφτείς...
K
kostasfrg
26 Ιουνίου, 2020
Η Εβελίνα είναι μια συμπαθεστατη ευγενική καθαρή κοπέλα αλλά δεν κάνει για την δουλειά είναι πολύ νωθρή βαριέται σίγουρα δεν της αρέσει αυτό που κάνει και αυτό βγαίνειαπό τις κινήσεις της.Εδω και πάνω από 8 χρόνια που δουλεύει ποτέ δεν μπορώ να πω ότι ήταν η κοπέλα που θα ανέβαζε και θα έφτιαχνε τον πελάτη.
Βέβαια γούστα είναι αυτά αλλά σε καμία περίπτωση μην περιμένετε κάτι ιδιαίτερο από την Εβελίνα εκτός από τα κλασικά δηλαδή βιαστικές κινήσεις ξεπετας με ένα πέπλο ευγένειας φυσικά
26 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φίλε το πιστεύω. Αυτο καταλαβα και εγω,εκει ποντάρω και γιαυτο θα ξαναπάω! Ματάκι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3