Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 46 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την καλησπέρα μου σε όλους τους φίλους-συναγωνιστές!
2.5 μήνες ΜΗ εθελούσιας αποχής από τα στενά της "ηδονής" θεωρώ πως ήταν υπεραρκετοί, η όλη αναμονή του πότε και ΑΝ θα επαναλειτουργήσουν ψυχοφθόρα, αναμφίβολα οι σκέψεις και ο φόβος για την προσωπική μου υγεία αλλά περισσότερο για τ'άτομα που αγαπώ με έκαναν εδώ και μια βδομάδα όπου τα λουκέτα άνοιξαν να παλεύω μεταξύ του κάτσε στ'αυγά σου και του "πάθους" μου στην σάρκα των εκδιδόμενων γυναικών...
Εν τέλει επειδή στην ζωή μου έχω μάθει να ρισκάρω στα πάντα άσχετα με το τελικό αποτέλεσμα, γύρω στις 21:00 του Σαββάτου (20/6/2020) που μας πέρασε όλοι οι δρόμοι οδηγούσαν μονάχα σε μια κατεύθυνση: αυτή της οδού Φυλής!
Παρά το περασμένο της ώρας η υγρασία σε συνδυασμό με την ζέστη είχε δημιουργήσει μια βαριά ατμόσφαιρα..
Στους γύρω δρόμους η κίνηση σε πάρα πολύ χαμηλούς ρυθμούς, τσάρκαραν παρέες είτε μεμονωμένοι συμπουρδελιάριδες.
Όσον αφορά σχετικά με τα μέτρα που ρωτάνε αρκετοί κατά πόσο τηρούνται, μονάχα σε δύο οίκους μου έγινε θερμομέτρηση, φυσικά σε όλους υπήρχε αντισηπτικό κτλ.
Εκείνη την ώρα τα περισσότερα τσαρδιά ήταν ανοιχτά αλλά οι ελκυστικές επιλογές {πάντα με τα προσωπικά μου γούστα βέβαια} δυστυχώς ελάχιστες! Money MouthMoney Mouth
Μπήκα σε όλους τους οίκους που ήταν ανοιχτοί εκείνη την ώρα ώστε να έχω μια σφαιρική εικόνα για την τελική μου επιλογή!
*Ύστερα από τόσους μήνες ΔΕΝ ήθελα να πετάξω στον κουβά το 20€
Είτε φακλάνες, είτε αδιάφορες, φόλες με την πρώτη ματιά αρκετές, βαριεστημενες με άλλα λόγια περιπτώσεις που σε καμία περίπτωση ΔΕΝ άξιζε να ακουμπήσεις τα χρήματά σου σε δαυτες! Ματάκι
Τα πόδια μου είχαν ανάψει από το περπάτημα αλλά ήμουν αποφασισμένος πως πρώτα θα γαμήσω και μετά θα φύγω! Γλώσσα
Η ώρα κόντευε 23:30 και ο δρόμος με έβγαλε έξω από το μπουρδελάκι της παλιοσειράς Ντιάνας!
Δίχως ιδιαίτερη σκέψη χτυπάω κουδούνι και μπαίνω! Κουλ
Η τσατσά του οίκου ξεκίνησε να μου περιγράφει την Ντιάνα διότι αυτή ήταν σε δωμάτιο, λέγοντάς μου πως είναι αρκετά μεγάλη για μένα και πως ΔΕΝ θα μου αρέσει!
Της είπα ευγενικά να ΜΗΝ κουράζεται διότι της γνωρίζω, την έδωσα το μπλε παράβολο και πέρασα δωμάτιο να την περιμένω...
Το δωμάτιο σε γενικές γραμμές βλεποταν & είχε φουλ το κλιματιστικό ευτυχώς!
Αναμονή κοντά 11' ώσπου ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα η ευδιάθετη και χαμογελαστή Ντιάνα!
**Για όσους ΔΕΝ την γνωρίζουν πρόκειται για μια γυναίκα κοντά στο 1.60 με κοντά ξανθά μαλλιά (αγορέ), με ωραίο στήθος για την ηλικία της, κωλαράκι στρογγυλό, μ'ένα τατουάζ στην μέση χαμηλά, με ελάχιστα παραπανησια κιλάκια στην μετά κορωνοϊού εποχή, Ρωσίδα στα 60φεύγα.
Στα του αγώνα.. μου δίνει ένα φιλί στο μάγουλο, βάζει κρέμα και στις δύο τρυπούλες της και μου λέει κάνε με ό,τι θέλεις!
Τσιμπούκι βαθύ και υγρό μέχρι το λαρύγγι!
Στα τέσσερα αντέχει το πολύ δυνατό σφυροκόπημα δίχως ΜΑ & ΜΟΥ!
ΔΕΝ κλέβει ούτε τραβιέται! Ναι!
Το τελείωμα με βρήκε μέσα στην κωλάρα της, μου έδωσε μωρομαντηλάκια να τον σκουπίσω.
Παραμονή στο δωμάτιο 25' Ματάκι
Με άλλα λόγια πιο τίμιο 20€ πεθαίνεις! ΠροσκύνημαΚαπέλο
Η επάνοδος μου στις αγοραίες πιάτσες του σεξ με βρήκε απόλυτα ικανοποιημένο, ανάλαφρο και συνάμα χαρούμενο που ΔΕΝ σκόρπισα "ανώφελα" ένα ακόμα μεροκάματο!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όσους σκοπεύατε και είχατε δεύτερες σκέψεις και σε όσους ΔΕΝ την γνωρίζατε!
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους με σωστές και "έξυπνες" πορνοεπιλογές!
Να προσέχετε τους εαυτούς σας και να λέτε στους δικούς σας ανθρώπους πόσο σημαντικοί είναι για εσάς κάθε φορά που τους έχετε κοντά σας.. διότι η ζωή είναι πολύ μικρή...
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2020
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
msakis
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
12.610
Πόντοι:
4.546
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DmtrsxXx, Πρυτανης, perseas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού