Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινη καταδρομικη στην Ιρις στο Ιωαννινων 5.Μπαινω σαλονι και η τσα2 εμφανιζεται με μασκα.Με ρωταει δεν εχετε μασκα?της λεω οχι-μου απαντα αλλη φορα να εχετε μασκα μαζι σας Μαλακία .Στα καπακια με θερμομετραει με το λειζερ και αφου ειμαι οκ μου λεει εχω την Ιρις την ξερεις.Της λεω θελω να την δω(να τσεκαρω μην εχει παρει καμια 10αρια κιλα πανω λογω καραντινας).Βγαινει η μιλφαρα ευτυχως ιδια ισως και λιγο πιο αδυνατη απο την τελευταια φορα που την ειχα παρει.Πρωτου δωσω το μπλε στην τσα2 την ρωταω"δεν πιστευω να φοραει μασκα στο δωματιο? και αφου μου λεει οχι, μου προτεινε σεντονια μιας χρησης αν ηθελα και φυσικα της λεω οχι δεν με πειραζει Ναι! .Εκει καπου χαλαρωσε λιγο και μου λεει ξερετε ετσι μας εχουνε πει να κανουμε κλπ. Τεσπα μπαινω δωματιο κανω ενα φρεσκαρισμα στο ντουζ και αραζω στο κρεββατι περιμενοντας το μωρο.Ευτυχως τα αιρκοντισιον δουλευαν στο φουλ οποτε ολα καλα.Μπαινει μετα απο λιγο η κοπελα μεσα και βγαζει το εσωρουχο της.Η μονη διαφορα που παρατηρησα ηταν οτι με ρωτησε αν θελω ελ.στοματικο η οχι,ενω παλια στον αρπαζε χωρις να κανεις κιχ.Και τωρα μολις της ειπα χωρις τον αρπαξε εν ριπη οφθαλμου.Καλο τσιμπουκι και καραμελωμα στις μπαλλες.Την γαμησα ιεραποστολικα με στενες επαφες οπως παντα γλυψιμο στους πλαστικους βυζους και εν τελη χυσιμο στο ωραιο στοματακι της.Τα εφτυσε στο νιπτηρα ντυθηκε και αποχαιρετιστηκαμε και ακομα μια συνεδρια στην μετα covid εποχη ολοκληρωθηκε στο επακρο.Γαματε οσο προλαβαινετε πρωτου μας ξανακλεισουν μεσα τα λαμογια της νεας ταξης πραγματων! Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2020
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, perseas, kouklakis και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2020
Μπράβο για την κριτική !
Πολύ χαίρομαι που αυτός ο οίκος λειτουργεί υποδειγματικά,σεβούμενος τη δημόσια υγεία !
23 Ιουνίου, 2020
Το ότι τηρούν έστω και έτσι κάποια θέματα του κορονοιου είναι προς τιμήν τους
B
Buda
25 Ιουνίου, 2020
Γαματε οσο προλαβαινετε πρωτου μας ξανακλεισουν μεσα τα λαμογια της νεας ταξης πραγματων! Κατσικογάμης
Συμφωνω.
05 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φυσικά και είναι.Πρόκειται για τη δημόσια υγεία.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4