Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερίζω τους απανταχού μπουρδελιαρηδες όλης της υφηλίου που διαβάζουν το σάιτ με ευλάβεια κυρίως από χώρες όπως Νησιά Φεροε, Ουγκάντα, Ζιμπάμπουε, Νικαράγουα, Μπουρκίνα Φάσο, Νησιά Φίτζι κλπ

Βραδινή βόλτα λοιπόν στο μετάξι αφού ο ήλιος μόλις είχε δύσει και η ώρα ηταν περίπου 21:30, ψάχνοντας κάτι γενικά τίμιο εμφανισιακά ή έστω να μου κάνει το κλικ σαν παρουσία, εισήλθα στον εν λόγω οίκο λοιπόν, περιμένοντας με άλλους συναγωνιστές τι θα δούμε, βγαίνει η Κάτια από το δωμάτιο, ένα μωρό άλλο πράμα, καλά για επίπεδο μετάξι δεν το συζητάω, μακράν η πιο όμορφη, ύψος γύρω στο 1.65 χωρίς τακούνια μαλλί ξανθό, πράσινα μάτια υπέροχα καλοσχηματισμένα, πολύ γλυκό πρόσωπο, χαμόγελο που σε κερδίζει σαν την Μπόκα Τζούνιορς τον Αστέρα Κολοκοτρωνιτσίου, σώμα πρωτοετή φοιτήτριας που έχει παίζει βόλλευ τα χρόνια του Γυμνασίου, κωλος αρκετά ωραίος, δέρμα βελούδο, άρωμα λεβάντα Μασσαλίας.
Δεν το σκέφτομαι καθόλου να μπω ή να μη μπω.
Δίνω λοιπόν το κόκκινο παράβολο στην υπηρεσία και την περιμένω στο δωμάτιο το οποίο είχε 22° θερμοκρασία.
Μπαίνει μετά από 3-4 λεπτά και το κορίτσι, λίγο σόσιαλ τι κάνεις πως είσαι από που είσαι κλπ Ρωσίδα η κοπέλα κατά δήλωσή της, όχι ότι με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η καταγωγή με έναν τέτοιο άγγελο, αφού βγάζει το σουτιέν της ορμαω στα βυζχια της που δεν τα λες ούτε μεγάλα ούτε μικρά, έχουν υπέροχες ρωγες, και ήταν αρκετά στητά, ξάπλωσε μου λέει, ξαπλώνω και έρχεται με τα υπέροχα της βυζχια να μου κάνουν μασάζ στο πρόσωπο, εγώ να μη τα χορταίνω τόσο υπέροχα που ήταν και η κοπέλα να με κοιτάει με βλέμμα ευχαρίστησης, αφού ο Νώντας του Τόνυ ο γιός είχε ξυπνήσει για τα καλά του φόρεσε σκούφο η Κάτια χωρίς κανένα πρόβλημα, με ένα αρκετά ωραίο τσιμπούκι, να με κοιτάει στα μάτια και η καρδιά να βαστάει γερά μη σπάσει από ευχαρίστηση, σταματάει από μόνη της και ξαπλώνει ανάσκελα για να της πάρω ιεραποστολικό, τα μάτια μου κατευθείαν πήραν θέση πάνω από τα δικά της, αρχίζω το χώσιμο και η κοπέλα να έχει καρφώσει τα νύχια της στη πλάτη μου και να με κοιτάει με βλέμμα γεμάτο ηδονή, συνεχίζουμε σε αυτό το μοτίβο για κάνα 5λεπτο, γλειφωντας της στον λαιμό και αυτή φιλώντας με στον δικό μου, φιλούσε τα μπράτσα μου τους ώμους μου..σηκώνομαι κάνοντας της νόημα για ντόγκι στάιλ, ακούω ένα ωχ , καταλαβαίνω λοιπόν ότι δεν είναι για δυνατό σφυροκόπημα η κοπέλα και το σεβάστηκα, μπαίνω λοιπόν αργά αργά και στα σταθερά , αυτή κάθε τρις και λίγο γυρνώντας το κεφάλι να με κοιτάξει και δάγκωνε τα χείλη της, πραγματικά η κοπέλα με αυτό το βλέμμα της είναι επιπλέον έρωτας, το τέλος ήρθε μετά από σχεδόν ένα λεπτο πισωκολλητού..Μόλις τελειώνω ξαπλώνει και με μου λέει "εσύ τρελο"..ξαπλώνω και εγώ μαζί της και την παίρνω αγκαλιά.. μου δίνει ένα πεταχτό φιλί στα χείλη και σηκώνεται, την ρωτάει πόσο χρονών είναι, και πόσο μου λέει; πόσο μου λέει;;;; 31 ...εγώ να μένω μαλακας, πραγματικά, περάστε σήμερα και δείτε την 31 χρόνων δεν μπορώ να το πιστέψω είναι ασύλληπτο..α για τους Λίτσες Πατέρες του μπου η κοπέλα είναι ψαράκι στο ζώδιο. Χαιρετιόμαστε και φεύγει η κοπέλα, ντύνομαι βγαίνω κ εγώ, με ρωτάει η υπηρεσία πως πέρασα, η συγκεκριμένη υπηρεσία είναι ένα πολύ αξιόλογο άτομο για όποιον την γνωρίζει, μου λέει η κοπέλα ότι όντως είναι 31 χρονών, αλλά δυστυχώς για την περιοχή σε λίγο καιρό θα φύγει και θα δουλέψει σε στούντιο.
Συμπερασματικά λοιπόν, όποιος θέλει να κάνει σεξ με ένα πανέμορφο κορίτσι της διπλανής πόρτας ή συγκεκριμένη είναι ότι πρέπει και σε πάρα πολύ προσιτή τιμή, δεν θα είναι καθόλου υπερβολή αν πω ότι σε ομορφιά ρίχνει τουλάχιστον τις μισές της φυλής. Να είστε καλά και να προσέχετε. Υγεία!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2020
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Tony xx ☭
Μέγας
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
18.074
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Εκλεκτικός, Πρυτανης και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού