Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εισοδος στον οικο οπου ξεπροβαλε η Αννα.
Προκειται για μια ψηλη κοπελα 21 χρονων με μακρια σκουρα καστανα μαλλια.
Το προσωπο της ειναι στρογγυλο εχει γυφτορουμανικα χαρακτηριστικα ωστοσο ειναι ομορφο.
Εχει μεγαλες χειλαρες και ενα κενο αναμεσα στα δοντια.
Το κορμι της ειναι πολυ καλο και μπορει να σταθει ανετα και στη οδο φυλης εαν το επιθυμησει καποια στιγμη.
Εχει μακρια ποδια και ανοιχτη λεκανη και πανω στα πορνοτακουνα δειχνει πολυ σεξι.
Το προγραμμα της απλο στα 10ε.
Ομιλει λιγα ελληνικα, γινεται συννενοηση.
Εισοδος της Αννας στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλωμενο με το παπαρι σηκωμενο σα καταρτι.
Το βλεμμα της καρφωθηκε για λιγα δευτερολεπτα πανω του χωρις να καταλαβω αν της αρεσε αυτο που εβλεπε η οχι.
Χαιρετηθηκαμε και εκατσε διπλα μου οπου εσκισε καποτα και εκανε κινηση να μου την φορεσει...
Οχι ακομα κουκλα της ειπα..
Της ζητησα να ξεβρακωθει οπως και εκανε και την ξαπλωσα στο κρεββατι.
Επεσα πανω στα βυζια της που ειναι 2αρια σε μεγεθος και μαλακα στην αφη με μεγαλες σκουρες ρωγες.
Της τα εγλειψα ωστοσο η ιδια εβαζε τα χερια της πανω στο προσωπο μου για να μου κοβει τα πολλα πολλα, μπορω να πω οτι ηθελε μονο φιλακια στα βυζακια και οχι τις γλειψιματαρες που της εκανα.
Κατεβηκα με φιλακια προς τα κατω οπου φιλησα την κοιλια της και εφτασα μεχρι τις πρωτες τριχες απο το αξυριστο μουνι της.
Εκει με σταματησε και μου ειπε οχι...
Δε λεω απλο προγραμμα ειπε ο τσατσος χωρις 69 αλλα το ομορφο αξυριστο μουνι της με τα εντονα σκουρα μουνοχειλα ηταν ενας μεγαλος πειρασμος.
Σε παρακαλω ασε με να στο γλειψω της ειπα..
Οχι μου ελεγε χαμογελαστα αυτη.
Εχω ταλεντο στο γλειφομουνι της λεω θα σου αρεσει !
Οχι οχι οχι.. απο την Αννα.
Τεσπα κριμα το μουνι...
Μου φορεσε καποτα και σε αμυντικη σταση μου πηρε πιπα η οποια ηταν μικρης διαρκειας χωρις καποια ηδονικοτητα.
Της ζητησα να με καβαλησει αλλα το αρνηθηκε.
Την εστησα στα τεσσερα οπου δεν στηθηκε καλα
με σκοπο να απο φυγει τις βαθιες εισοδους,γαμησι σε αυτη την αβολη σταση που ειχε παρει ωστοσο ηταν ταλαιπωρια και με κουραζε.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου μπηκα αναμεσα στα ποδια της και ενιωσα σα να καθομαι μεσα σε καμμια μερσεντα..
Η μεγαλη ανοιχτη λεκανη της προσφερει πολυ ωραια θεση στο γαμια σε ιεραποστολικη σταση.
Αφου βολευτηκα αναμεσα στις ποδαρες εκανα συντονισμενες επιθεσεις για γλωσσοφιλα στοματοφιλα οτι κατσει.. λιγο σαλιο ηθελα να πιω να παρω τη γευση.
Η κορασις με απεφευγε οπως ο δαιμονισμενος το σταυρο. Δεν καταφερα τιποτα οποτε πιαστηκα απο τα κωλομερια της και αρχισα ν την γαμω δυνατα, η κορασις δεν εκλεψε καθολου σε αυτη τη σταση και τον εφαγε δυνατα με τα βογγητα να γεμιζουν το δωματιο.
Το δερμα της απαλο και τρυφερο.
Την γαμησα δυνατα για κανα πενταλεπτο οπου ιδρωσαμε και οι δυο μας.
Την εχυσα βαθια στη μουνα οπου με αφησε και στραγγιξα μεχρι τελος.

Σμπερασματικα η Αννα ειναι μια αρκετα σεξι παρουσια.Απλο το προγραμμα της το οποιο τηρει τυπικα χωρις να ξεφευγει.
Ιδανικη για ξεσκισμα μονο σε κανονικη σταση.
Ισως ξαναδοκιμαστει λογω εμφανισης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2020
Όνομα κοπέλας
Άννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.838
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2020
Έγραψες.Από τις καλύτερες κριτικές σου.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1