Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα μύστες μου και καλά βόλια σας εύχομαι με υγεία. Η σημερινή επίσημη βολτα για άδειασμα μετά τη πορνοαπαγορευση έγινε ημέρα στον εν λόγω οίκο μετά από σύντομη γύρα στο μετάξι χιλς.
Στη περιοχή γινόταν χαμουλης λόγω της μέρας αλά δεν συνάντησα κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα.
Το μόνο κακό ήταν ότι έπεσα πάνω στην αλλαγή γύρω στις 16.30.
Η συνεύρεση έγινε με την Αλεξάνδρα λοιπόν, όχι κάτι τρελό σα γκόμενά αλά στη σημερινή φάση ήταν στα καλά της σε σχέση με άλλες φορές που την έχω πάρει και για αυτό το λόγο την πήρα δύο φορές γιατί έπεσε δυνατό γαμησι. Πραγματικά το χάρηκα πολύ λόγω του ότι είχα φάει κάτι φόλες πριν από μέρες.... αλά τεσπα πάμε στα του δωματίου.
Μπαίνω μέσα πληρώνω 20αρικο και περιμένω τη τρελή Ρωσίδα τσατσά (ξανθιά τσατσά που θέλει να σε βάλει με κάθε τρόπο μέσα στο δωματιοΚεφάλι σε τοίχο!) να μου φέρει ρέστα και εκεί λοιπόν που είμαι ξεβρακωτος μπαίνει μέσα και αρχίζει να στρώνει σεντόνια καθαρά.... α λέω εδώ είμαστε μια χαρά τέλεια εν το μεταξύ έχω αρχίσει και καυλώνω και με ποιανει μια διαστροφή ότι έπαιζε να μου τον πάρει και μια πιπα για ζέσταμα ΓλώσσαΜατάκιαλά αυτή μόνο μάτι έριχνε στη ψωλη μου ρε γαμωτο ούτε που μου τον ακουμπισε κρίμα ΓλώσσαΛύπηγιατί είχα όρεξη για παιχνίδι.
Δεν έμεινα ανικανοποιητος ομως λόγω του ότι η Αλεξάνδρα είχε πολύ όρεξη μπαίνοντας στο δωμάτιό.
Με δυνατό ακα για εκκίνηση αλλάξαμε σε στάση αυτή από πάνω μου με πλάτη και τέλος στα τέσσερα....
Έπεσε πολύ δυνατό σφυροκοπιμα το οποίο είχα τεράστια ανάγκη αλά το τέλος δεν ερχόταν...
το αιρκοντισιον ήταν κλειστό...
η υγρασία ήταν γαμησετα σήμερα και εσταξα και εγώ και αυτή...
ειχαν περάσει τα 12 λεπτά ειμασταν κοντά στα 14 και την είχα βάλει να μου τον παίξει μπας και αλά δεν..
Και της είπα για τσίμπα αλο ένα κόκκινο εισητηριο να συνεχίσουμε το παιχνίδι δεύτερο ημιχρονο όπως και έγινε... Έκανε ένα γρήγορο σαλοναρισμα επέστρεψε στο δωμάτιο πάλι με το ίδιο στυλ δλδ πιπα ακα και μετά καπάκι στα τέσσερα δυνατό σφυροκοπιμα να αδειάσω με δύναμη όπως και έγινε στο 8λεπτο χαιρετηθηκαμε είπαμε 5 μαλακιές και τέλος.
Όλα καλά μύστες μου...
Το ευχαριστήθηκα σήμερα άσχετα αν δεν είχε κλιματιστικό αναμμένο... Ειμουν εγώ με το κορίτσι τόσο μες τη καυλά και στο ζουμί που δεν με πείραξε καθόλου αντίθετος το χάρηκα παααρα πολύ. Ναι!Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στη κοπέλα και στους αναγνώστες της
γρήγορης κριτικής μου Ματάκι
Καλά βόλια σε όλους με υγεία και πολύ καυλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2020
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Εκλεκτικός, Πρυτανης και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2020
καλησπερα φιλεε μου να σε ροτησω η αλεξανδρα μια ξανθια ειναι.πως ειναι εμφανισιακα για ν παω να ξερω.και απο ειν η καταγωγη της
16 Ιουνίου, 2020
20e ηταν η τιμή συναγωνιστή?
17 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θέλω να πιστεύω ότι πήρε 10 ευρώ ρέσταΕμμμμαν ειναι δυνατον να ανέβηκε η ιάσονος στο 20αρικο!Money Mouth
T
themisss@
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3