Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο Αγκύρας 1.



Βγαίνει η κοπέλα στο σαλόνι και...μου κόβεται η αναπνοή: Super μωρό, κοκκινομάλα, με απίστευτο σώμα, τέλειες καμπύλες, φυσικό στητό βυζί χωρίς σουτιέν και το πιο σημαντικό, βλέμα πρόστυχο με ένα χαμόγελο πονηρό και μαζί ντίβικο.



Στο δωμάτιο, πριν ξεκινήσουμε τα σπαστά ελληνικά της με πολλά αστεία και διάφορες γκριμάτσες με φτιάξανε. Θέλοντας να προχωρήσω έμαθα πως έχει και όλα τα χαρτιά της νόμιμα για να μη μας βρει και κανένα παράσιμο. Αρχίσαμε να χαιδευόμαστε, και μόλις μου τον πήρε στο στόμα της ζήτησα να κάνουμε 69 και... δέχτηκε!!!



Στο κύριο πιάτο ξεκινήσαμε από εμένα από επάνω και αυτή να κουνάει τη λεκάνη της και να με έχει κλειδώσει με τις μπότες της πάνω από το γόνατο.



Από τις πολλές κινήσεις της λεκάνης της πήγα να τελειώσω, την άλλαξα κια πήγα από πίσω και εκεί δεν κρατήθηκα. Η θέα του τεράστιου σκορπιού στπ αριστερό της κολωμέρι και το ότι μου τον τράβαγε μέσα της και κυκλικά με κάνανε να χύσω με πολύ δύναμη ενώ αυτή συνέχισε να μου τον στραγγίζει.



Στο τέλος φεύγοντας με κοίταξε με ένα πονηρό χαμογελάκι και μου ευχήθηκε \\\'\\\'καλλές δουλειές\\\'\\\'...

Για το χώρο δεν έχω να πω πολλά, εφάμμιλος studio με πολύ καλό τσάτσο(μάλλον λούγκρα). Φιλιά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού