Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινο Σαββατου αν θυμαμαι καλα, και εχοντας ξυπνησει με πολλες καυλες ειπα να κανω μια επισκεψη στη Barbie να μου παρει το φορτιο που ενιωθα βαρυ!.. Ξεκινησα προετοιμασια με κλισματακι στον κωλο μου και βαζοντας και μερικες ταπες σε διαφορα μεγεθη για να τον ανοιξω, δεν αντεξα και τα πρωτα ζουμια τα εδωσα σπιτι μου πριν καν πατησω το ποδι μου στην Αγκιρας..
Φτανοντας εκει και καθ ολη την διαρκεια μεχρι να φτασω εχοντας την ταπα στον κωλο μου ανοιξε την πορτα η τσατσα και μου ειπε να περασω. Φυσικα παιζει παντα η ερωτηση αν εχω ξαναπερασει...
Μπαινει στο σαλονι η Barbie και φυσικα ρωταω για αυταρχικο. Την ειδα θετικη και ετσι πληρωσα το 30αρι...
Μπαινω μεσα, βγαζω ταπα και περιμενω στο κρεβατι. Την Barbie την γνωριζω χρονια οταν δουλευε στη Λιοσιων και μετα στο μεταξουργειο αλλα τοτε την επαιρνα εγω. Τωρα ηθελα να την δω πως θα με παρει εκεινη...
Μπαινει στο δωματιο και αρχιζουμε τα προκαταρτικα. Πολυ καλη πιπα οπως παντα και deepthroat. Μολις ειδα οτι θα με τελειωσει ετσι, της ειπα να βγαλει το εργαλειο απο την τσαντα της και εκει ηταν και η αρχη της ξενερας μου. Μου εβγαλε ενα παλαμαρι σαν την πουτσα του αλογου! Φυσικα και δεν μπορουσε με τπτ να μπει μεσα μου και την ρωτησα αν εχει κατι φυσιολογικο και μου απαντησε αρνητικα.
Εδω θελω να πω σε αυτο το σημειο οτι εχω την εντυπωση οτι εχει κουραστει μετα απο τοσα χρονια στο επαγγελμα ή τουλαχιστον ετσι δειχει. Και σαν πονηρος που ειμαι θα πω οτι μαλλον επιτιδες εχει το τοοοσο μεγαλο εργαλειο για να αποφευγει την χρηση του...
Ξενερωσα λοιπον και της ειπα να την παρω εγω. Καναμε φυσιολογικη σταση και μετα της ζητησα στα 4. Καπου εκει και ηδη ξενερωμενος, της ζητησα πρωκτικο, που ξερω πολυ καλα στο παρελθον εδινε... Μου ειπε οχι και εφαγα δευτερη ξενερα...συνεχισα να την γαμαω δυνατα στα 4 για να μπορεσω να τελειωσω και αρχισε να μου μυριζει απο την τριβη η κρεμα που ειχε βαλει στο μουνι της! Μα καλα και αυτη ποσο εβαλε? Για οσους δεν γνωριζουν, η Barbie ειναι γυναικα εξ αλλαγης και χρειαζεται κρεμα αλλα και αυτη επρεπε να βαλει τοσο πολυ?
Τελοσπαντων με πολυ δυσκολια εχυσα παρολο που το εχω ευκολο αυτο γενικως, ντυθηκα και εφυγα! Να σας πω οτι εριξα και μαυρη πετρα πισω μου? Αν ειχα θα το εκανα αλλα σιγουρα με την Barbie δεν θα ξαναπαω ακομα και αν με πληρωσει!..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2020
Όνομα κοπέλας
Barbie
nickdick2011
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, lycienr, panagos7

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2020
ΜΑΥΡΗ ψήφο! Είναι Η ψήφος...όχι Ο ψήφος...
K
kostasfrg
05 Ιουνίου, 2020
Η Barbie είναι απ τα ξηγημένα άτομα στο χώρο προσέχει τον εαυτό της, τους πελάτες και δεν κάνει εκπτώσεις στις υπηρεσίες της.
Αν δεν πέρασες καλά μήπως έχει να κάνει με σένα.
review reaction 1 kablomenos90, GiannisKolobaras
05 Ιουνίου, 2020
ΠΑΝΤΑ ΘΕΤΙΚΗ ΨΗΦΟΣ ΣΤΗ BARBIE!

Φίλε μου,
καταρχήν δεν μπορώ να καταλάβω τι σε ώθησε να γράψεις μια τόσο ετεροχρονισμένη κριτική. Λες ότι συναντήθηκες με τη κοπέλα το Φεβρουάριο. Και θυμήθηκες σχεδόν τρεισήμισι μήνες μετά να γράψεις κριτική; Σε εμένα προσωπικά αυτό φαίνεται καπως ύποπτο..Αν έχεις συναντήσει όντως τη Μπάρμπι θα έχεις διαπιστώσει ιδίοις ομμασι ότι διατηρείται κουκλάρα - κατά τη γνώμη μου εξελίσσεται κιόλας. Και επίσης θα διαπιστωσες (αν επαναλαμβάνω όντως τη συναντησες) ότι η διάθεση της και η συμμετοχή της παραμένουν απαράμιλλης! Δεν καταλαβαίνω πού ακριβώς διέκρινες την κούραση και μάλιστα την εκ μακροχρόνιας ασκησης του επαγγέλματος, κούραση! Επαναλαμβάνω, η διάθεσή της και η συμμετοχή της βαίνουν αμείωτες κι αυτό επιβεβαιώνεται και από τη συντριπτική πλειοψηφία των κριτικών. Επίσης, να σου πω πως το πρωκτικό δεν περιλαμβάνεται στις υπηρεσίες που παρέχει το αυταρχικό το οποίο ζήτησες. Έχω την εντύπωση πως παρέχεται με κόστος 50ε αλλά αυτό μένει να το επιβεβαιώσουν τα κορίτσια. Εγώ με επιφύλαξη το γράφω. Και,τέλος, επειδή έχω δοκιμάσει με τη Μπάρμπι όλα τα προγράμματα, δεν θυμάμαι να υπάρχει κανένα υπερμεγεθες εργαλείο..Αλλά αυτό είναι ζήτημα προσωπικής αξιολόγησης. Πάντως αν πήγες
προετοιμασμένος,όπως γράφεις,και επί σκοπω, η λογική θα έλεγε ότι θα έπρεπε να ενθουσιαστείς με το αλογησιο έκθεμα! Επίσης, δεν γράφεις τίποτα για το γεγονός ότι ενώ πήγες για αυταρχικό, το οποίο απέτυχε, βρέθηκες να έχεις ενεργητικό ρόλο. Επομένως σου δόθηκε πολύς χρόνος κάτι το οποίο δεν αναφέρει καν! Για τη δε κρέμα που λες δεν έχω διαπιστώσει κάτι τέτοιο και οι φορές που έχω πάει με την κοπέλα είναι,πίστεψέ με, πάρα πολλές. Η Μπάρμπι και συνολικά το συγκεκριμένο μαγαζί παραμένουν μια από τις πιο τιμιες επιλογές στην ευρύτερη και όχι μόνο περιοχή. Η κατακλείδα σου, ότι δεν θα πήγαινες μαζί της ξανά ούτε και αν σε πλήρωνε εκτός από ακραία υπερβολική είναι και εμπαθής. Κάτι που με κάνει προσωπικά να αμφιβάλω για την αξιοπιστία της μαρτυρίας σου..
review reaction 1 GiannisKolobaras
05 Ιουνίου, 2020
μια που πέρασαν τα μέτρα εγκλεισμού, μια που οι πρώτοι που έτρεξαν στα μπουρδέλα είναι οι κρυφοξεκωλιάριδες Χεχε!
review reaction 3 GiannisKolobaras
07 Ιουνίου, 2020
Φίλε μια απορία πώς περπατούσες με την τάπα στον κώλο σου;Χμμμ;κοιτα την barbie την εχω πάρει ως ενεργητικός εγώ ειναι σπαθάτη γκόμενα,τώρα όσο αφορλα τα λάδια και οτι σου μύρισετο μουνί της είσαι λάθος,μύριζε μάλλον το γρασσο απο την τάπα που έβαλεςMoney Mouth
M
makis560
10 Ιουνίου, 2020
μύριζε γιατί δεν εγλυψες τη τάπα όταν την έβγαλες..Ναι!
11 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γελασα πολυ! εβαλε σπιτι του διαφορες ταπεςMoney Mouthπερπατούσε λοξά με την τάπα!χαχαχα!Αφού ήθελε πούτσα ας 'επαιρνε την Βίκη!πόσο ηλίθιος!ΜαλακίαΜαλακία
M
makis560
review reaction 1 GiannisKolobaras
19 Ιουνίου, 2020
Η barbie έχει καλό χαράκτηρα κ πολύ καλή σε αυτό που κάνει.
Η barbie είναι κάτι το ξεχωριστό, δεν μπορεί κάποια να την κοντράρει, είναι μια κατηγορία από μόνη της εκεί που σταματούν όλες οι άλλες αρχίζει η barbie.
review reaction 1 GiannisKolobaras
13 Ιουλίου, 2020
H Barbie ειναι μουναρος και εξυγημενο ατομο !!! Οσες φορες πηγα μαζι της ηταν σουπερ !!! Οπως και με ολες ειδικα barbie kai Viki
K
kablomenos90
review reaction 1 GiannisKolobaras
10 Ιανουαρίου, 2022
Αρε φίλε θα μας τρελάνεις! δοκίμασες τάπες σπίτι σου, Money Mouthπήγες με μια τ΄΄άπα στον κώλο σου στην BARBIE,και σε χάλασε αυτό-----(Μου εβγαλε ενα παλαμαρι σαν την πουτσα του αλογου!) βρε κακορίζικιε η τάπα ήταν πιο λεπτή?το κορίτσι ήθελε να σε ικανοποιήσει αφού είδε ήσουν μερακλήςΜαλακία Στον δρόμο πώς περπάταγες με την τάπα στην σούφρα σου?Χμμμ;Πιστεύω ότι η BARBIE θα σου κάρφωσε το παλαμάρι!Κάτι τελευταίο φίλε,όταν έφυγες ξαναέβαλες την τάπα στον κώλο σου?Money MouthΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
SD
stalo43 der
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10