Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αχ τι μας κανει αυτο ο ιος και δεν εχουν ανοιξει τα μαγαζακια μας!,...
Περιπατος πριν το lockdown και πεφτω κατα τυχη Μεγάλο χαμόγελο πανω στο αγαπημενο της διδυμου..
Μπαινω μεσα και περιμενω στο σκοτεινο σαλονι. Σαλοναρισμα απο 3 κοπελες αλλα εγω ειχα ηδη κλειδωσει στο μυαλο μου την Αλιονα πριν καν την δω.
Ξανθια, λεπτη, περιπου στο 1,75 με 3αρι στηθος λιγο πεσμενο λογω ηλικιας, αλλα καλο. Α! Ηλικια... αφου ξερετε.... περιπου 60 θα πω!
Δινω τα χρηματα και περναω σφαιρα στο δωματιο.
Με την Αλιονα εχω ξαναπερασει πολλες φορες στο παρελθον και καθε φορα λεω να της ζητησω αυταρχικο και καθε φορα κατι γινεται και το αφηνω...
Μπαινει μεσα το μωρο, εγω ανασκελα μισοκαυλωμενος, λεμε δυο λογακια και μου αρπαζει το ματζαφλαρι.
Η πιπα της ειναι μοναδικη! Αργα στην αρχη μονο κεφαλι και μετα ολο μεσα. Υγρη πιπα και με ωραια κινηση. Δεν αργησα να ανοιξω τα ποδια μου... Σαν εμπειρη που ειναι, και με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ της σκεφτηκε οτι εχει το ενα χερι στο λεβιε αλλα το αλλο καθεται....με γρηγορες κινησεις μου γλυφει την ξυρισμενη μου κωλοτρυπα και βαζει το δαχτυλακι της μεσα μου... Αυτο ηταν! Δεν νομιζω να εκανα πανω απο 2 λεπτα για να χυσω...
Η αληθεια ειναι οτι καθε φορα που παω τελειωνω με πιπα. Την επομενη ομως, ο στοχος μου ειναι να με παρει! Με οτι εκεινη εχει στο συρταρι της!..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2020
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
nickdick2011
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, Marcus77, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2020
Συμφωνώ και επαυξάνω με τον φίλο! Το θέμα είναι, έχει κανείς τηλεφωνάκι Αλιόνας?ΓλώσσαΚουλ
04 Ιουνίου, 2020
Η Αλιόνα συνεχίζει να δουλεύει στην Διδύμου 27 σταθερά στην απογευματινή βάρδια; Η απογευματινή βάρδια πότε είναι επειδή δεν γνωρίζω και θέλω να συναντήσω την Αλιόνα;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2