Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινή παρθενική επίσκεψη στο συγκεκριμένο στουντελο . Ο χώρος πολύ προσεγμένος και καθαρός. Το δωμάτιο στον επάνω όροφο με ντουζιέρα , σφραγισμένες παντόφλες και πετσέτα. Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο αμίλητη και σοβαρή, της έπιασα την κουβέντα στα αγγλικά (ελληνικά δεν ξέρει) με αποτέλεσμα να σπάσει ο πάγος και να λυθεί λίγο. Εμφανισιακά είναι ψιλή για γυναίκα με λίγα πιασίματα ,απαλή επιδερμίδα, ήταν πεντακάθαρη και αυτό που μου άρεσε ήταν ότι δεν είχε βάλει αρώματα,κρέμες και γκλιτερ... Ξεκίνησε με χαδια σε ολο το σώμα, μου φόρεσε προφυλακτικο και ξεκίνησε στοματικό ,μετά από λίγο ανέβηκε από πάνω στο και τέλος στα τέσσερα όπου τελείωσε και η συνεδρία. Μου άφησε θετικές εντυπώσεις, εάν θα ξαναπήγαινα η απάντηση είναι ναι. Πιστεύω την δεύτερη φορά θα έχει περισσότερα να δώσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2020
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
envyme79
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
420
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, spirtoulis(2), Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2020
Τι λες βρε χαφτα.............
Πήγαινε να στα δώσει καμμία δε δίνει............
Την επόμενη φορά θα σου κάνει ανάποδα σπαγγατα ότι φιλιεται μόνο κάτω από τους ώμους δε τα λες.............
M
Mikelantzelo
26 Φεβρουαρίου, 2020
Ψηλή γαμω το κινητό μου..όχι ψιλή!!!
26 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χελωνονιντζάκι ηρέμησε λίγο, δεν πάω με επαγγελματία για να αναζητήσω θαλπωρή ,αγάπη και φιλιά. Δεν επιδίωξα καν να την φιλήσω.. τι να φιλήσω όταν παίρνει τα ακαποτα τσιμπούκια με το τσουβαλι.;; Εάν θέλεις να γευτείς πουτσα μην φιλάς τις πουτανες στο στόμα ,πάρε καμία πίπα κατευθείαν... Αγαπούλη εεε αγαπουλη
27 Φεβρουαρίου, 2020
Η Λαρισα είναι μια εξαίρετη κοπελιά με πολλές δυνατότητες.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4