Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανο φρεσκαρισμα με σκοπο να ξεχυθω στα μονοπατια της ηδονης. Η πορνοπυξιδα μου εδειχνε προς το Πωλινοσπιτο. Ενα νεοκλασσικο σαν να εχει φαντασματα μεσα. Χτυπησα το κουδουνι και ανοιξε την πορτα μια μεσοκοπη κυρια απο την πρωην ussr. Ταυτοχρονα ξεπροβαλε το μιλφ απο την κουρτινα του ησυχαστηριου σε στυλ αλα Τζέιμι Λι Κέρτις με χαμογελο, φορωντας μια φλοραλ ρομπα. Ανακοινωθηκαν τα παντα ολα στο προγραμμα με φουλ του κω. Καθως γνωριζα τις υπηρεσιες της απο τα αλκιβιαδικα και τα βεργαδικα, ειπα να κοψω το μπλε εισιτηριο για μια αναμνηστικη σεξοσυνεδρια. Μεχρι να γινει η κλασσικη προετοιμασια η μανταμ ηταν ηδη στο κρεβατι σε θεση μαχης. Φορουσε μαυρα εσωρουχα με ζαρτιερες και εκανε σαν λεαινα σε οιστρο. Ετσι ξεκινησαν τα πρωτα εξερευνητικα γλωσσοφιλα ωσπου εξελιχθηκαν σε παθιασμενα, και εν συνεχεια σε σταση 69 με μανία. Ακολουθησαν καραμελωματα γλομπων, ρουφακωλαντες, και αποπνικτικα τερματικα ακαπελα μεχρι δακρυων. Περασμα ζαντολαστιχου στησιμο στα 4, και αρχισαν τα εντονα γαζωματα κατα ριπας. Της αρεσει το τσαλακωμα. Και αφου επαιζε με την κλειτοριδα της εκστασιασμενη, ειπα να βαλω τζελ για να μπω στην εκπαιδευμενη χοανη της. Οπερ και εγενετο! Το ατσαλωμενο πιστονι μου ηδη παλινδρομουσε τον κυλινδρο της συνεχομενα σε ολο το μηκος και πλατος, ενω εριχνα ψιλομπατσακια στα κωλομαγουλα. Αλλαγη στασης, απαλλαγη ελαστικου, και αρχισαν τα λαρυγγατα ροκοσιφρεντικά καρφωματα (με το κεφαλι της εξω απ το κρεβατι ανασκελα, και εγω απο πανω). Το στομα της αρκετα φιλοξενο με βελουδινη αισθηση, και χτυπουσα συνεχομενα στο τερμα. Ωσπου στο τελος δεν αντεξα και της τα εριξα ολα μεσα' (μεχρι το στομαχι πρεπει να εφτασαν). Αυτη με μαεστρια στριφογυριζε την γλωσσα της με τα χυσια γυρω απο το πουτσοκεφαλο σαν να ηθελε να το καθησυχασει. Στο τελος τον ξαναρουφηξε με στοργη' μετα εκανε μπουκωματα με νερο, και αποχαιρετησε λεγοντας μου να ξαναπερασω μια αλλη ημερα για ενα ακομη ματς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2020
Όνομα κοπέλας
Πωλινα
dCorso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
7.037
Πόντοι:
3.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sly., mhtkaz, spirtoulis(2) και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2020
"σε στυλ αλα Τζέιμι Λι Κέρτις με χαμογελο"

Πολλύ καλή η αναφορά συναγωνιστή !!

Καπέλο
25 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θενκς'' Ματάκι
09 Απριλίου, 2020
Η Πωλίνα ανήκει στις "πρυτάνεις"...!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3