Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο ηδη πολυ δυνατος ηλιος για Φεβρουαριο ειχε αρχισει να γινεται πραγματικα ενοχλητικος οσο περνουσε η ωρα και πλησιαζα στην περιοχη ενδιαφεροντος.Κι ομως οπως αποδειχθηκε ο ηλιος δεν θα ηταν το πιο καυτο πραγμα που θα αγγιζε το δερμα μου την μερα εκεινη...
Δεν ειχα στοχοποιησει κατι συγκεκριμενα οποτε ξεκινησα αναγνωριστικες επιχειρησεις.Στο τελος της πρωτης βαρδιας ξεχωρισα την Σονια ( αν θυμαμαι καλα)απο Ρουμανια στην Φυλης 65 την οποια ομως προσπερασα διοτι νομιζα,λανθασμενα, οτι θα ευρισκα καποια καλυτερη.Οταν λιγο αργοτερα εγινε η αλλαγη φρουρας επεσα διπλα ( Φυλης 67) στην συμπατριωτισσα της Αλισια και αποφασισα να σταματησω το ψαξιμο ισως και καπως μετανιωμενος που δεν κατεληξα στην προαναφερθεισα κοπελα στην οποια ηδη νιωθω οτι οφειλω μια επισκεψη.
Η συμπαθης τσατσα-γιαγια της διπλανης πορτας μου παρουσιασε την Αλισια.Ενα ακομα αξιολογο δειγμα της μεγαλης της Ρουμανιας σχολης στην κατηγορια πιπινιου .Ειναι 21 ετων με φρεσκο προσωπο,λαμπερα πρασινα ματια,καστανα ματια,σωμα που θα μπορουσε να διατιθεται οχι μονο για δουλεια σε κρεβατι η σε γραφειο αλλα ακομα και σε χωραφι επενδυμενο με ενα υπεροχο ,σεξυ δικτυωτο κορμακι.Το στηθος της ειναι τροφαντο αν και καπως πεσμενο.Οπως τονισε η τσατσα ολα πανω της ειναι φυσικα κατι που προφανως δεν ειναι αυτονοητο ακομα και για κοπελες της ηλικιας της.Η επικεντρωση στο στοιχειο αυτο ειναι πολυ καλη τακτικη εμπορικης προωθησης.
Ενα ακομα στοιχειο που αρμοζει στην ηλικια της ( και που το εκτιμω γιατι δεν ειναι ολες ετσι)ειναι οτι ηταν προσχαρη και αρκετα ομιλητικη κατι που δειχνει εξοικειωση με την δουλεια.Μου εβαλε το προφυλακτικο και ξεκινησαμε δυνατα με 69.Εδειχνε να ανταποκρινεται στα παιχνιδια της γλωσσας μου με τις τρυπουλες της,Στην συνεχεια επαιξα με τα μεγαλα στηθη της.Τα κολλησα το ενα διπλα στο αλλο και αρχισα να τα γευομαι διαδοχικα.Επιβεβλημενο εννοειται το ισπανικο μπροστα σε εναν τετοιον πλουτο προσοντων.Μετα με καβαλησε και αρχισε να κοπανιεται πανω μου με ανεση και ορμη που με εξεπληξε δεδομενου του ογκου της κατι που δειχνει οτι δεν ειναι δυσκινητη.Ηταν σειρα μου να κινηθω και εγω και να της δειξω οτι δεν τα περιμενα ολα απο αυτην.Ακολουθησαν συμπλεγματα μας με πισωκολλητο και ιεραποστολικο προτου αρχισω να ετοιμαζω το κατεβασμα της αυλαιας της συνατησης μας καθως το τελειωμα πανω της περιλαμβανοταν στο εισιτηριο εισοδου με το γαλαζιο χαρτονομισμα των 20 ευρω.Ειχα προσαρμοσει τα στοιχεια βολης για να πετυχω τα ευμεγεθη στηθη της.Ομως τα αισθησιακα της χειλη συνοδευομενα απο το αγγιγμα των χεριων της πανω στο σωμα μου με εφτιαξαν τοσο ωστε τα πυρα μου εγιναν πλεον μια ριπη που δεν περιορισθηκε μονο στον πρωταρχικο στοχο αλλα επεκταθηκε και στο δεξι χερι και ποδι της.Σκουπισθηκε με στωικοτητα και συνεχισε να ειναι προσχαρη γιατι συνεχισαμε να μιλαμε και το γαργαρο γελιο της μετετρεψε το δωματιο με τον κιονα ιωνικου ρυθμου σε μια οαση μεσα στην αστικη ερημο της Αθηνας.Θα ηταν παραλειψη να μην αναφερω οτι δεν ειναι μονο συνονοματη με την Αμερικανιδα ηθοποιο Αλισια Σιλβερστοουν αλλα επισης της μοιαζει πολυ.
Ηταν μεγαλη προκληση για μενα,εναν λατρη των κατηγοριων milf και mature, να ασχοληθω με περιπτωση που θα ηταν προτεραιοτητα για πιπινολατρες.Ομως ,επιπλεον των λοιπων της στοιχειων,τα ελληνικα της ειναι σχεδον απταιστα και την καθιστουν ακαταμαχητη στο social time.Προφανως για να αναδειχθει το στοιχειο αυτο δεν πρεπει να παει ο συναγωνιστης μονο για να...ζμπρωξει...αλλα πρεπει και να εχει και λιγη διαθεση για κουβεντα.Αν ειναι χαλαρος και ανετος, δεν θα χασει...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2020
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
40.178
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias, paparotriftoulas, jimakos900 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2022
Ιστορική αυτή η κριτική μου αφενός διότι είναι τελευταία μου προπολεμική πριν τον υγειονομικό πόλεμο που ζουμε και αφετέρου διότι ασχολήθηκα με πιπινι αν και φανατικός milf/mature λάτρης...ευχαριστώ τους συναγωνιστές για την ανάγνωση και την θετική σηματοδοσια.
"Εσσεται ημαρ..."!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1