Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη πριν από λίγες ημέρες στο Κολωνού-47 ισόγειο, στην πρωινή βάρδια, για να δοκιμάσω για πρώτη φορά την Αλίνα. Είχα διαβάσει καλές κριτικές, και είπα να την τιμήσω. Πρόκειται για μια milf από τη Ρουμανία περίπου 45-50 ετών, με σκυλέ πρόσωπο που υπόσχεται άγριες καταστάσεις Ναι!Ναι!Ναι! Έχει μακρύ μαύρο μαλί, μεγάλες φυσικές βυζάρες, και σώμα με αρκετά πιασίματα και κοιλιά. Την είδα στο σαλόνι λοιπόν, και ήμουν έτοιμος να περάσω μέσα, όταν την τελευταία στιγμή ο εγκέφαλός μου συγκράτησε (παρόλο που εκείνη τη στιγμή είχα επικεντρωθεί στις βυζάρες της) την λεπτομέρεια που ανέφερε όταν ανακοίνωσε το πρόγραμμά της, ότι επιτρέπει τελείωμα στα βυζιά της. Όπα της λέω, δεν κάνεις τελειωτικό στο στόμα ? Χμμμ;Χμμμ; Όχι μου λέει, κάνω ελεύθερο στοματικό, αλλά τελειωτικό μόνο στα βυζιά. Εκεί ξενέρωσα και άλλαξα γνώμη, και πήγα να φύγω ΛύπηΛύπη Δεν πρόλαβα όμως να κάνω πάνω από 3 βήματα, όταν την άκουσα να μου λέει
- περίμενε
- τι, της λέω
- δεν το προσφέρω στο πρόγραμμά μου, αλλά για σένα θα κάνω μια εξαίρεση. Αν σε αφήσω να τελειώσεις στο στόμα μου, θα περάσεις ??΄
- εννοείται, της απάντησα
- οκ, πέρνα και δε θα το μετανιώσεις, μου απάντησε και με κοίταξε με ένα βλέμμα πονηρό, γεμάτο υποσχέσεις Ναι!Ναι!

Πέρασα μέσα λοιπόν, και μετά από λίγο ήρθε η milf-άρα. Αμέσως έκανα ντου στις βυζάρες της, ρουφώντας με μανία τις ρώγες της. Έδειξε να της αρέσει αρκετά, και άρχισε και αυτή τα φιλιά σε λαιμό και αυτιά. Τα προκαταρκτικά της ήταν με αρκετή θέρμη, και δε τζιγγουνεύτηκε τα φιλιά και τα γλειψίματα στο σώμα μου. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Την διέκοψα για λίγο, για να τη βυζάξω λίγο ακόμα, και στη συνέχεια την άφησα να μου δείξει τις ικανότητες της στην πίπα. Αφού μου ξαναέγλειψε τις ρώγες και την κοιλιά μου, έβαλε το πουτσοκέφαλο στο ζεστό της στόμα. Η πίπα της ήταν αργή και αισθησιακή, κάνοντας και γλειψίματα του κορμού από το πλάι. Deepthroat δεν έκανε, και παρόλο που της πίεσα το κεφάλι για να τον πάρει πιο βαθειά, δεν τα κατάφερε ιδιαίτερα. Παρόλα αυτά όμως, η πίπα της ήταν αρκετά καυλωτική, ενώ ασχολήθηκε με ιδιαίτερο ζήλο και με τις μπάλλες, τις οποίες καραμέλωσε με πάθος. Σε κάποια φάση ανασήκωσα τα πόδια μου και της ζήτησα να με γλείψει και πιο κάτω, αλλά μου απάντησε ευγενικά ότι γλειφοκωλάδα δεν κάνει ΛύπηΛύπηΛύπη

Γενικά, έβγαλε πολύ ζεστασιά ως γυναίκα, και η συμπεριφορά της ήταν θερμή. Με ρώτησε για σεξ, αλλά της απάντησα ότι θέλω μόνο πίπα. Συνέχισε λοιπόν το έργο της, και μετά από λίγο κατέθεσα το σπέρμα μου μέσα στο φιλόξενο στόμα της. Σε αντίθεση με αυτά που είπε στο σαλόνι, ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα της, έδειξε πολύ εξοικιωμένη με τη γεύση του, και συνέχισε να μου ρουφάει τον πούτσο για αρκετή ώρα, πιέζοντάς τον συγχρόνως προς τα πάνω, ώστε να βγάλει και την τελευταία του σταγόνα. Σίγουρα είχε το σπέρμα μου στο στόμα της τουλάχιστον για 1,5 λεπτό, και μετά το έφτυσε στο νιπτύρα. Με χαιρέτησε ευγενικά, και κοιτάζοντάς με πονηρά, μου πέταξε το τυράκι, ότι αν ξαναπαώ, τότε θα κάνει πάλι την εξαίρεση και θα μου κάνει πάλι τελειωτικό στο στόμα ΚαπέλοΚαπέλο

Εννοείται ότι είναι αυστηρά για milf-άκηδες, έχει ωραίες βυζάρες για άρμεγμα, είναι πολύ θερμή στην περιποίηση, και κάνει αργή αισθησιακή πίπα. Τα μείον είναι ότι η προσπάθειά της για deepthroat είναι πολύ κάτω του μετρίου, και δε γλείφει ούτε εκατοστό κάτω από τα αρχίδια ΜατάκιΜατάκι Μη μασήσετε από αυτά που θα πει στο σαλόνι, πείτε της στεγνά ότι θα μπείτε μόνο αν σας κάνει ελεύθερο τελειωτικό στο στόμα Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2020
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού