Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινη καταθεση στην μιλφ Αναστασια.Ειναι μια μιλφαρα μελαχρινη με λατιν κωλαρα,μετριο βυζι,ψηλη.Προγραμμα αν και δεν ανακοινωθηκε ολα πλην κωλου.Σκαω στο σαλονι καθομαι καναπε και η τσα2 μου παρουσιαζει την Αναστασια.Αυτη επιτοπου ορμαει πανω μου και αρχιζει να με χουφτωνει και να με φιλαει στο στομα αν και το απεφευγα οσο μπορουσα.Ειχα ηδη καβλωσει και αφου μου εκανε και οπτικα περασα δωματιο.Το δωματιο αριστο μπορω να πω για τα λεφτα του.Γδυνομαι και περιμενω την μιλφαρα.Ερχεται μετα απο λιγο και ορμαει παλι πανω μου σαν λυσσαρα επιζητωντας γλωσσοφιλα κλπ.Αρχισε προκαταρκτικα γλυψιματα,φιλια και χουφτωμα ενω εγω επικεντρωθηκα στο γλυψιμο των βυζιων της.Οταν ειχα καλη στυση με ρωτησε για καποτα και ειπα ναι.Ετσι ξεκινησε την πιπα με εμφαση στο πουτσοκεφαλο και τα αρχειδια.Εγλυφε καλα και με ειχε κανει τουρμπο η τυπισσα.Την σταματησα για να την στυσω ιεραποστολικα οπου και αρχισα να την καρφωνω ενω συνεχιζα να της ρουφαω τα βυζια και να της γλυφω το λαιμο.Η μιλφαρα εβγαζε πολυ παθος και συμμετοχη στη μαχη και η καταθεση ολοκληρωθηκε με απολυτη επιτυχια.Πολυ καλη μιλφοεπιλογη...Οταν αποχωρουσα βγηκε παλι στο σαλονι να με αποχαιρετησει με φιλια..Πολυ δοτικο μιλφακι απο μενα προτεινεται για δοκιμη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2020
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alessandrospotere, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, flynow και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2020
Σε αυτό του ισογείου πήγες ή αυτό του ορόφου ;
Γιατί αυτό στο ισόγειο είναι το Ιωαννίνων 3Α,όχι το Ιωαννίνων 3.
16 Φεβρουαρίου, 2020
Στο ισογειο πηγα...
16 Φεβρουαρίου, 2020
Αν μπορει ο διαχειριστης ας μεταφερει την κριτικη στο Ιωαννινων3Α εχει δικιο ο σπιρτουλης.
16 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τότε πήγες στο Ιωαννίνων 3Α.Το Ιωαννίνων 3 που έγραψες εδώ δηλαδή,είναι ο πρώτος όροφος.Όχι το ισόγειο.
18 Φεβρουαρίου, 2020
καλα ρεμουτρα τωρα τ ανακαλιψατε τ κοπελα εγω την περνω κανα 5 μινο
13 Μαρτίου, 2020
Έτσι ακριβώς είναι όπως τα λες ...Μόλις την δοκίμασα.....καβλίαρα και αμέσως σε ρουφάει στα φιλία...Τίμια....αξίζει.....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6