Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τελευταία φορά που πήγα σε μπουρδέλο στην Φυλής ήταν παιδιά το 2004. Μετά από χρόνια εκτός του αθλήματος έχω ξεκινήσει τακτικά τα στούντιο, τα μασάζ και τις βίζιτες τα τελευταία 6 χρόνια. Θές όμως η έλλειψη 50 € για στούντιο θές κάποιες καλές πληροφορίες που μου έδωσαν για το Φ81 με έτρωγε να πάω να δω τι γίνεται εκεί στην Φυλής. Την Κυριακή το απόγευμα πήγα μαζί με έναν πουτανιάρη φίλο μου για μπουρδελοτσαρκα και είδα μια έκφυλη ρωσσίδα στο Φ81 με κοντό ξανθό μαλλί αλλά εξαιτίας της πολυκοσμίας δεν πέρασα, ξενέρωσα. Έιχα πάρει απόφαση όμως να δοκιμάσω να ξαναπάω σε μπουρδέλο με το σκεπτικό πως μπορώ να δώσω εύκολα 20 € για να γαμήσω και δύσκολα 50 € για στούντιο. Σήμερα λοιπόν μετά την δουλεία πήγα με την μηχανή στον αμαρτωλό δρόμο σεταρισμένος για το Φ81! Η τσατσά μου παρουσίασε ένα νεαρό ρωσσιδάκι γύρω στα 19 το οποίο είχε καλό σώμα κι αδιάφορο πρόσωπο. Εγώ χωρίς να το πολυσκεφτώ πέρασα, ήθελα να ξεπεράσω τον φόβο μου (σιχαμάρα) για τα μπουρδέλα. Προς καλή μου έκπληξη ο χώρος είναι προσεγμένος κι έχει και ντουζ χωρίς να φτάνει τα επίπεδα των στούντιο. Δεν φοβήθηκα μην αρπάξω κάτι ούτε που σιχάθηκα. Το πουτανάκι αντίθετα μου άφησε κακή εντύπωση διότι δεν με περιποιήθηκε καλά. Φόρεσε αμέσως την καπότα σε πεσμένο πούτσο, δεν μίλαγε ελληνικά, δεν με άφηνε να χουφτώσω τα βυζιά της διότι ήταν κρύα τα χέρια μου. Έτσι κι εγώ της έριξα ένα ψυχρό πούτσο για να εκτονωθώ απλά και να ξεφορτώσω τα χύσια μου μέσα στο ξεσκισμένο μουνί της. Έαν δεν έχω λεφτά για στούντιο θα πάω πάλι στο Φ81 όχι όμως με το ίδιο πουτανάκι, δούλευε ως Αννα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2020
Όνομα κοπέλας
Άννα
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.315
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , perseas, TRR και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2020
Την είχα επισκεφτεί και εγώ την Άννα πριν ενάμιση μήνα.. Στο σαλόνι γλυκιά και χαμογελαστή, αλλά στο δωμάτιο πολύ βιαστική και μηχανική..
14 Φεβρουαρίου, 2020
Λάθος χρονική περίοδο διάλεξες
14 Φεβρουαρίου, 2020
Ύστερα από τόσα έτη θεωρώ πως έπρεπε να κάνεις καλύτερη έρευνα και κάποια άλλη επιλογή.
14 Φεβρουαρίου, 2020
Καλώς ήλθες άσωτε Υιέ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4