Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
(συνέχεια από τον τίτλο) αντί να κλάψω και να μαι του θανάτου επειδή ματαιώθηκε η έξοδος, είπα να κάνω adult entertainment και άρχισα τις βόλτες! Δεν ήθελα Μετάξι και πήγα Φυλής και πέριξ. Είδα τα κλασσικά πορνοφατσάκια των μπουρδέλων, είδα κανα 2 μουνίτσες και δεν πολυψήθηκα. Καθώς κατέβαινα για Λιοσίων (δεν πάω πέρα από Μπάρμπαρα) και έτσι για μένα θα ταν σαν νέα βόλτα, είδα την Αλκηβιάδου ανοιχτή! Δεν το συνηθίζουν βράδυ τουλάχιστον...Χμμμ; Μπήκα μέσα στο 16Α και είδα μια (κατ εμε) πολύ ωραία πληθωρική γυναίκα ονόματι Πατρίτσια! Ψηλή ξανθιά (βαμμένη i think) ΜΕ ΒΥΖΆΡΕΣ μπουτάρες και ωραίο κώλο! Milf σε ηλικία με όμορφα πράσινα μάτια. Το μόνο "αρνητικό ήταν ότι είχε κοιλιά σαν να ταν έγκυος σ ένα κατα τ άλλα όπως σας είπα ΧΟΡΤΑΣΤΙΚΌ και ΌΧΙ χοντρό κορμί! Είπε ότι έκανε τα πάντα όλα, και επίσης είχε και δωμάτια πριν από μένα. Έτσι πείστηκα να μείνω παρόλο που δεν ήξερα τι μέρος του λόγου ήταν! Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Μου έκανε καλά προκατρακτικά, και καλό στοματικό. Σαν πρώτη μου φορά μαζί της (σέβομαι πολύ και ΠΑΝΤΑ τις κοπέλες ειδικά όταν "πρωτογνωριζόμαστε" ) ΔΕΝ την πίεσα, την πήρα κλασικά σε 2 στάσεις ιεραποστολικό και Κατσικογάμης με ΠΟΛΎ έντονο sex στο οποίο και ανταποκρίθηκε καλά χωρίς κλεψιές και παρατράγουδα. Με καμάρωσα στον καθρέφτη να παραδίδω μαθήματα ιππασίας Ναι! και όλα καλά...Ένα άλλο που μου άρεσε είναι πως δεν βιάστηκε να φύγει και είπαμε και δυο καλές κουβέντες σαν άνθρωποι! Δεν την είχα δει, γενικά δεν πολυπάω από κει το βράδυ επειδή το θεωρώ "νεκρή ζώνη" και μου βγήκε αναπάντεχα καλά! Αν σας πάει ο δρόμος βραδιάτικο από κει και την δείτε και σας κάνει κλικ αυτό που θα δείτε, μπείτε, η γκόμενα "λέει" μέσα στο δωμάτιο. Αυτά, σας εύχομαι καλή Βδομάδα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2020
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, kolokopeas, perseas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού