Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Κατερίνα την είχα βάλει στην λίστα μου πριν από πολύ καιρό που είχα κάνει μια ενημέρωση και μου είχε κάνει εντύπωση απο την μια α κωλομέρια της και απο την άλλη τα τσιμπουκοχειλά της.
Είχα κάνει πρόσφατα τρεις προσπάθειες αλλά έβρισκα την 'ποντικοφωλιά' κλειστή.
Αλλά έδωσε ο Άγιος Πόρνος και το βρήκα επιτέλους ανοικτό.
Μπήκα μέσα είχε κλειστά δωμάτια με δυο γυναίκες η δεύτερη μια ξανθιά Έλενα μάλλον.
Βγήκε η Κατερίνα και θαύμασα τα φουσκωτά και στητά κωλομέρια της, βυζάκι ωραίο νεανικό και πρόσωπο με χειλαρες,μελαχρινή και λίγο κοντούλα.
Μαύρη εντύπωση .... ένας λαθρο που βγήκε από την Έλενα ευτυχώς από την Κατερίνα βγήκε Έλληνας αλλιώς θα λακαγα...
Πολύς κόσμος καμία δεκαριά περάσανε στα εικοσι+ λεπτά που περίμενα.
Μπήκα σε ενα δωμάτιο που ήταν σαν κλουβί με χάλια στρώμα τουλάχιστον ήταν ζεστό απο το αιρκοντισιον.
Ήρθε η μικρούλα εξαιρετικά ευχάριστη και γλυκιά ξεκίνησε με φιλάκια στο σώμα.
Με ρώτησε για ακαποτο και της είπα να βάλει αφού είχαν περάσει διάφοροι νοματαίοι και μου έκανε μια καλή πιπουλα.
Σε κάθε στάση που την γύρισα στηνότανε άριστα και τον έπαιρνε κανονικότατα και με ευχαρίστηση.
Τελείωσα μέσα της και έφυγα με πολύ καλές εντυπώσεις κρίμα που δεν δουλεύει σε κανα καλύτερο μαγαζί.
Η τσατσά φάνηκε καλή αλλά κάπνιζε σαν φουγάρο.
Ο χώρος χάλια μαύρα αλλά το χειρότερο και ο λόγος που δεν θα ξαναπάω είναι οι λάθρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2020
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, Borgia21, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2020
ευχαριστουμε φιλε για την ενημερωση .. απλα επειδη ειμαι απο πατρα και θελω να ανεβω συγκεκριμενα για τη κατερινα πως θα ξερω πιες ωρες θα δουλευει και αν δουλευει;
09 Φεβρουαρίου, 2020
Αν πρόσφερε και την "πίσω πόρτα"
θα γινόταν χαμός Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2