Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία ενδεικτική (σόρρυ μάγκες καινούριος εδώ πέρα)

Η Χριστίνα μου θύμιζε μια συμμαθήτριά μου από το σχολείο και αυτό το καυλωτικό που βγάζει στο σαλόνι με έπεισε να περάσω στα ενδότερα. Μπαίνω μέσα, τσιλάρω κανά 5λεπτο και σκάσει μύτη το κορίτσι μας! Λίγα χαδάκια και φιλάκια στο στήθος για να σηκωθεί το εργαλείο, πέρασμα προφυλακτικού και αρχή του στοματικού. Πολύ απλό θα έλεγα, ίσως κάτω του μετρίου. Πιστεύω ότι μου πήρε πίπα επειδή το έλεγε το πρόγραμμα, αλλά όπως και να έχει τη σηκώνω και την ξαπλώνω στο κρεβάτι σε στυλ ιεραποστολικό και τελείωμα σε αυτή τη στάση μετά από κανά 8λεπτο. Μάλιστα, η τσατσά λίγο πριν το τέλος φώναξε και η Χριστίνα μού είπε ότι πρέπει να τελειώνουμε και αυτό με ξενέρωσε αρκετά, αλλά για να μην φύγω άχυστος, πίεσα τον εαυτό μου να τελειώσει. Δεν ξέρω για εσάς, αλλά όταν μου λέει η κοπέλα τελείωσε ο χρόνος ή χύσε να φύγω είναι ότι χειρότερο μπορεί να μου κάνει. Καλύτερα να είναι φόλα, παρά να κοιτάει το ρολόι της και να με έχει στη βιασύνη.
Όπως και να έχει, δεν μπορώ να πω ότι πέρασα και άσχημα, ούτε ότι έκαψα το 20ρικο. Ίσως και να ξαναπάω κάποια στιγμη, αν έχω πολύ χοντρά να βγάλω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2020
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Mpratan
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9.642
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kaavlas, ThE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού