Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε όλους τους μύστες .Μέτα από μια σχετικά δύσκολη και κρύα μέρα ήθελα να κάνω μια μπουρδέλο επιθεώρηση .
Πήγα λοιπόν στο μετάξι χιλς όπου άρχισα να γυρνάω στα πέριξ αυτής της ρομαντικής περιοχής.
Είχα είδει κάτι στο μυαλό μου να χώσω Ματάκι σε λατινομαγαζο (Κεραμεικού 15α) της περιοχής αλά είχε πάλι πάρα πολύ κόσμο το λατινοσπιτο αυτό κάνοντας με να αλλάξω γνώμη και να τραβήξω πορεία για άλλο σπιτάκι. Ετσι και εγινε .
Φτάνοντας λοιπόν στην ιασονος χάζεψα κάποιους οίκους με τις ίδιες γνώριμες παρουσίες που δεν μου κίνησαν το ενδιαφέρον .Μπαίνοντας λοιπόν στον εν λόγω οίκο συνάντησα μια παρουσία που έλειπε αρκετό καιρό από τη περιοχή με το όνομα Μαρία .
Η Μαρία λοιπόν είναι μια γυναικά γύρω στα 45 με 50 ματσουρ ξανθιά ρωσιδα με μεγάλες βυζαρες για άρμεγμα και κωλαρα .
Είχε πάρει τα κιλακια της σε σχέση με παλαιότερα που δούλευε στη περιοχή αλλά δεν με χάλαγε καθόλου εφόσον ξέρω το προγραμματακι της το οποίο είναι πολύ τίμιο .
Το πρόγραμμα της έχει προκαταρκτικά χαιδεματα παντού ,αρχιδογλυψιμο, ισπανικό με τα μαστάρια της και τελειωτικό στο στήθος .
Στα του αγώνα τώρα ,μπαίνει μέσα στο δωμάτιο αρχίζουμε λίγο σοσιαλ τι κάνεις πως τα περνάς έχει πολύ κρύο σήμερα και μαλακίες κτλ κτλ ... αρχίζει με χαιδεματα και γλυψιματα στο σώμα μου και είχα καρά καυλώσει ,μόλις είδε ότι είχα πάρει τα πάνω μου στο φουλ άρχισε το καραμελωμα το οποίο τα ευχαριστήθηκα πάρα πολύ και μετά πέρασε στο ισπανικό το οποίο το κάνει στα πλάγια πράγμα που δεν με τρελαίνει ιδιαίτερα, αλλά οκ περνάμε μετά καπότα και πήγαμε σε πίπα βαθειά ντιπ για ντιπ θροουτ με πνιξίματα Ναι! ρισπεκτ στη κοπέλα και για το τέλος της είπα να γυρίσει στα τέσσερα και άδειασμα σε αυτή τη στάση με αυτή να μου χαϊδεύει τα αρχίδια μετά από αρκετές πιστονιες που έριξα για να τελειώσω πριν χτυπήσει το κουδούνι και βγούμε διάλειμμα (πλάκα κάνω Εμμμμ)
αλά ο τσάτσος στο δεκάλεπτο νταν χτύπησε τη πορτα αλά οκ το γκολ μπήκε στις καθυστερήσεις Ναι!
Συμπερασματικά βαλιου φορ μανεει αυτό το κορίτσι
Επίσκεψη στις 17.00 κόστος 10 ευρώ κατάσταση πολύ καλή το δωμάτιο ήταν καθαρό και καλτιλα φουλ στο πιτσιλωτό τοίχο .
Ελπίζω να βοήθησα .Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας και καλά βόλια μύστες μου .Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2020
Όνομα κοπέλας
Μαρία
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, perseas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2020
50αρες βρίσκω πολλές χωρίς λεφτά (τρόπος του λέγειν), αλλά γιατί να πάω σε μιά 50άρα?Χμμμ;
07 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ πάω πρώτα απ όλα να αδειάσω τα αρχιδια μου και ότι κάτσει είτε είναι 18 είτε είναι 58 Ναι!Ναι!.
Η συγκεκριμένη είναι καλοστεκουμενη και κάνει κΛο σέρβις.
Τώρα βέβαια γούστα είναι αυτά έτσι ότι κάνει κέφι ο καθένας.
Αν γαμησεις μια θεία 50αρα φάση και της αρέσει δεν θα σε αφήσει σε ησυχία μετά. Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2