Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σε ολους.ξεκινοντας λοιπον κλασικη βολτα στα σπιτακια στο μεταξουργειου,βλεποντας τις ιδιες και τις ιδιες και καποιες ακομα χειροτερες απο τις ηδη υπαρχουσεςMoney Mouth,κατεληξα στο συγκεκριμενο οικο.ειχε δυο κοπελες,η σαμπρινα (μια κλασικη γυφτοπουλα ειναι καιρο εκει πολλοι μπορει να την ξερετε)και η αννα απο βουλγαρια,μελαχρινη ψιλοκαλο σωμα, απ οτι φαινεται ειναι καινουρια.
Καταθετω λοιπον το κοκκινο παραβολο μπαινω στο δωματιο και 3 λεπτακια μετα ερχεται στο δωματιο η Αννα.Στο σαλονι νομιζα οτι ειχε πιο ομορφο προσωπακι αλλα λιγο ο χαμηλος φωτισμος,λιγο στο οτι ειμαι ντιπ μαλακας ΜαλακίαΜαλακίαξεγελαστικα.Αλλα τουλαχιστον το σωμα της ηταν καλουτσικο.
Στα της μαχης τωρα.Δεν μπορεις να συνενοηθεις σε καμια γλωσσα με την κοπελα ειναι τελειως κουκουρουκου,προσπαθησα σε ελληνικα,αγγλικα,βιετναμεζικα κλπ κλπ αλλα δεν ηξερε ουτε ''γεια'' να πει στα ελληνικα ουτεν καν στα αγγλικα.με νοηματα προσπαθουσαμε να βγαλουμε ακρη αλλα και κει στοκος ηταν.Πιπα μηδεν (αεροπιπα του κωλου),στο γαμησι(καθε μισο λεπτο finish?).την εβαλα να μου τον παιξει μπας κ τελειωσουμε ελα που χτυπαει φωναζει η τσατσα ''αννα'' εξω απο την πορτα και σηκωνεται να φυγει χωρις να εχω τελειωσειΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!,δεν μου χει ξανατυχει ποτε αυτο.τσαντιζομαι ριχνω αβερτα καντηλια και της λεω σε οποια γλωσσα ξερω οτι πρωτα θα τελειωσω κ μετα θα φυγει.με τα χιλια ζορια αυτο εγινε και μετα επιασα την τσατσα και της τα πα και απο την καλη και απο την αναποδη.
ΕΝ ολιγης η κοπελα δεν κανει ουτε να την βαλω σε χωραφι να κανει το σκιαχτρο.παρολο που με τα σκαχτρα εχουν ενα πολυ μεγαλο κοινο.και τα δυο διωχνουν μακρια τα ''πουλια''.το μονο που με ηρεμησε ηταν οτι η τσατσα ηταν ευγενικη και δεν μου ελεγε μαλακιες.να το βρασω απο τη μια αλλα απο τη αλλη να ηταν καμια που να ελεγε και μαλακιες.συναγωνιστες μακρια απο αυτες.ευχαριστω που διαβασατε την κριτικη,καλη συνεχεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2020
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
179
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex2003, perseas, Επιρρεπής και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2020
Η γύφτισσα λέγεται Σαμπρίνα και είναι εξίσου φόλα και άχρηστη.
S
SkinnyPerv
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1