Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 30 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από το πρώτο βόλι είχα τεραστία ανάγκη να αδειάσω τα αρχιδια μου λόγο της κούρασης του άγχους του κρύου άσχετα αν είχε καλή μέρα ,της κακής ψυχολογίας ήταν αυτή η μέρα έτσι λοιπόν το πρώτο γαμησι δεν είχε τελείωμα και έπρεπε κάπου να δώσω ρέστα για αυτό λοιπόν ήρθα στον εν λόγο οίκο και στη γνώριμη φίλη μου Ντια για την όποια περιγραφή δεν θα κάνω διότι έχω γράψει και εγώ και άλλοι παρακάτω σε κριτικές παλαιοτερες και λέω λοιπόν εδώ είμαστε.
Γινόταν λίγο χαμούλης στο σαλόνι αλά έδωσα κόκκινο παράβολο και πέρασα μέσα .
Βγάζω ρούχα έρχεται μέσα στο δωμάτιο αρχίζουμε λίγο σοσιαλ και μπαίνουμε στο ψητό χαδάκια πέρασμα καπότας και ρούφηγμα δυνατό στο πουτσο μου με κλεφτές ματιές και παιχνίδι με τη γλωσσά της κρατώντας τον έξω από το στόμα της για τη συνεχεία ανέβηκε από πάνω και άρχισε την ιππασία με έμενα να πιάνω μια τα βυζιά της μια το κωλο της σηκώνοντας τη έτσι ώστε να δώσω περισσότερη ένταση .
Στη συνεχεία περάσαμε σε πισωκολλητο και έπεσε πολύ δυνατό σφυροκόπημα με τη Ντια να μην μασαει καθόλου και να δίνει ένταση και δυνατή συμμέτοχη επίσης εγώ το είχα τεραστία ανάγκη γιατί ήθελα να στραγγίξω αλά το τέλος δεν ερχόταν παρ ολλες τις προσπάθειες που έκανε το κορίτσι εγώ τίποτα μέχρι που της λέω πάρε Άλο ένα δεκάρικο πήγαινε ξεπέταξε τον Άλο στο διπλά δωμάτιο και έλα όπως και έγινε πήγε διπλα ξεπέταξε το τύπο στα 6 λεπτά περίπου έκανε και ένα σαλοναρισμα και ήρθε πάλι άρχισε κάτι γελάκια λίγο σοσιαλ και της είπα να μπει στη πίπα πάλι όπου του έδωσε και κατάλαβε με έμενα να απολαμβάνω τις στιγμές χαλάρωσης περιμένοντας το ευχάριστο τέλος το όποιο ήρθε γυρνώντας τη μετά τη πίπα στα τέσσερα όπου στράγγιξα τα αρχιδια μου παρακολουθώντας τη κολάρα της και τα μεγάλα μουνοχειλα της να ανοίγουν και να αγγαλιαζουν τη πουτσα μου αυτό ήταν πάρε να έχεις και για μετά .
Μετά το άδειασμα στράγγιξα είπαμε δυο μαλακιές και αναχώρησε για το σαλόνι
Συνολικό κόστος 20 ευρώ 10 λεπτά + 10 λεπτά .
Ώρα επίσκεψης 17.10
Αφού στράγγιξα καλή φάση Έρωτας
Καλά και αβίαστα γαμησια μύστες μου ΚατσικογάμηςΝαι! .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2020
Όνομα κοπέλας
Ντία
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού