Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από κουβέντα στο τηλ. με εκλεκτικό είπα να κάνω μια πορνό επιθεώρηση στο μεταξουργείο .
Έκανα μια σύντομη βόλτα σε κάνα δυο οίκους και είδα στον εν λόγο πολυχωρο στο βάθος αριστερά μια μιλφαρα ρωσίδα γύρω στα 40 καλο συντηρημένη με ωραίο λευκό δερμα και λέω δεν το δοκιμάζεις μια .
Έτσι λοιπόν έδωσα ένα δεκάρικο και μπήκα στο δωμάτιο ( μιλαω για τον οίκο που βρίσκετε στο βάθος αριστερά .)
Μπαίνω μέσα ετοιμάζομαι σιγά σιγά και σκάει το κορίτσι ξεκινάμε ένα διάλογο στα αγγλικά διότι ελληνικά δεν ξέρει ρωσικά δεν ξέρω και καταλήξαμε εκεί αρχίζοντας με ωραία προκαταρτικά χαϊδέματα τρίψιμο του κορμιού της πάνω στο δικό μου πέρασμα καπότας και συνεχεία με ωραία πίπα σε χαλαρούς ρυθμούς χωρίς βιασύνες.
Για πρώτη στάση ανέβηκε από πάνω και έκανε καμία δεκάρια επαναφορές και της είπα να γυρίσει στα τέσσερα όπου έπεσε σφυροκόπημα δυνατό χαϊδεύοντας ότι μπορώ μέχρι να χτυπήσει η πόρτα στα δέκα λεπτά όπου εκεί ψιλό ξενέρωσα αλά είχα στο μυαλό μου να γαμησω άλλη μια κοπέλα σε άλλο οίκο της περιοχής έτσι λοιπόν της είπα μη σε νοιάζει που δεν τέλειωσα απλά είμαι από το δρόμο κτλ κτλ μαλακιές και ότι θα την ανατιμήσω στο μέλλον αυτή με ευχαρίστησε και έφυγε από το δωμάτιο .
Η ώρα επίσκεψης ήταν 16,30 και με κόστος 10 ευρώ .
Σίγουρα θα τη ξανατιμήσω γιατί έκανε ωραία προκαταρτικά και ήταν αισθησιακή το ότι δεν τέλειωσα είναι άλλη ιστορία με τα σκατα που έχω στο μυαλό μου και τους στόχους που βάζω .
Συνεχιζω με δευτερη κριτικη ευχαριστω πολυ Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2020
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού