Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 66 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0

Δίνω τίτλο Τσόντα Νο2, γιατί είχα ξαναπεράσει με τη συγκεκριμένη καλλιτέχνιδα του επαγγέλματος αρκετό διάστημα πριν, και είχα μείνει τόσο ικανοποιημένος που αναπολούσα τον πρώτο οργασμό που είχα μαζί της, όταν μου είχε πει χαρακτηριστικά "χύσε μέσα στη μουνάρα μου"..... Αφού είπα να περάσω από τη σκέψη και τη νοσταλγία στην πράξη, πήγα στο στούντιο μπας και μου κάτσει τζακ ποτ και την πετύχω, ή μήπως πέσω σε καμία με τα ίδια χαρακτηριστικά. Μιλφάρα για τσόντα (μάλλον μιλάμε για τη Βαρβάρα), παραμένει πολύ δυνατή, πολύ ψηλή, άλογο κανονικό, με κωλάρα και βυζάρες που κάνουν παιχνίδι. Κατάλαβε ότι χάρηκα που την είδα και έπεσε πάνω μου με πολύ ερεθιστικό τρόπο. Χάδια στα βυζιά της και στη κωλάρα της (τσόντα λέμε), δυνατή πίπα με επιμονή και επαγγελματισμό (μεγάλη διάρκεια), και σεξάρα σε τρεις στάσεις. Πολύ πρόθυμη σε όλα, επειδή σχεδόν τελείωνα όταν άρχισα να την σπρώχνω από πίσω, της ζήτησα να καθίσει πάνω μου για να χαρώ όλο το "πακέτο", όπως είχε γίνει και την προηγούμενη φορά (τσόντα Νο.1). Άνεση χρόνου, αν και εγώ ήμουν εντάξει με 10 λεπτά περίπου, ίσως κάτι παραπάνω. Ακόμα κι όταν έχυσα, παρέμεινε ανεβασμένη πάνω μου και συνέχισε να με τρελαίνει με τα πλούσια στήθη της. Όλα κομπλέ, το οίκημα και οι παροχές είναι πολύ καλά και καθαρά, να εκτιμάμε αυτά που έχουμε, γιατί τέτοιες μιλφάρες δε βρίσκονται εύκολα, ειδικά σε απομακρυσμένες επαρχιακές τοποθεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2020
Όνομα κοπέλας
Βαρβάρα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
19
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, Gingos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού