Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το προηγούμενο Σάββατο, έχοντας μία σύντομη εργασία στο Κέντρο, είπα να πεταχτώ στο σπίτι αυτό, να τσεκάρω τη Ρίτα. Ο πουστοτσάτσος σα τον Σπύρο Μπίμπιλα, μου φανέρωσε τη Ρίτα. Πρόκειται για μία προ μιλφ ξανθιά κοπέλα, με πιασιματάκια στο σώμα, όμορφα κατανεμημένα, στήθος 2,5άρι, ύψος σίγουρα 1.68-1.70 και πρόγραμμα, ελ. στοματικό τελειωτικό. Στο σαλόνι ήταν άλλοι δύο συναγωνιστές, που με το σαλονάρισμά της την έκαναν. Εγώ έμεινα τελευταίος και δίστασα αρχικά, αλλά τότε η Ρίτα ήρθε προς το μέρος μου, άρχισε τις αγκαλιές και τότε ενέδωσα (καλά έκανα). Μπήκα στο καθαρό δεξί δωμάτιο και μετά από 3-4 λεπτά ήρθε το μωρό. Έβγαλε τις μπότες που φορούσε και όρμηξε για γλωσσόφιλα. Έχει ζουμερές χειλάρες και ανταποκρίθηκα δεόντως. Μετά ξεκίνησε μία καταπληκτική γυμνή πίπα, με τα σαρκώδη χείλια της να τυλίγουν την πούτσα μου και τη γλώσσα της να δουλεύει φοβερά, ενώ περιποιήθηκε και τα αρχίδια. Στο σεξ ήταν θερμή, πρώτα από πάνω, μετά πισωκολλητά και τέλος ιεροποστολικά, όπου και παρέδωσα σπέρμα. Κι εκεί μου πέταξε την ατάκα ότι βιάστηκα και την επόμενη φορά να την χύσω στο στόμα!! Άψογη! Μετά, παρέμεινε λίγο στο δωμάτιο, όπου ρίξαμε κι άλλα γλωσσόφιλα σαν αποχαιρετισμό!! Συμπερασματικά η κοπέλα το έχει, είναι αρκετά ζεστή και εκδηλωτική και σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτώ. Ο τσάτσος Μπίμπιλας δεν ενόχλησε. Παρκάρισμα σχεδόν απέναντι στην Αχαρνών (τυχερός).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2020
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jean Batist, macan, Εκλεκτικός και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού