Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 32 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Άντζελα λοιπόν...παρουσιαστικό όπως την είδα από μπροστά..μιλφ γύρω στα 50 με πολύ καλό σώμα.. λίγη κοιλίτσα..μουδιασμενο σαλοναρισμα..μου είπε κανω τα πάντα χωρίς κώλο...Ρισκάρω λοιπον και μπαίνω σε ένα δωματιάκι πολύ ζεστό και καθαρό...ήρθε πολύ γρήγορα...αφού συστήθηκε έβαλε κατευθείαν τη πουτσα μου στο στόμα της...λέω πάει αυτό ήταν πάει το 20αρι..πίπα ριχή αδιάφορη... εντελώς....δε καυλωνα με τίποτα...της έβαζα χέρι στη μουναρα της όπου ήταν λιπασμενη με 3 κιλά βαλβολινη........τη γύρισα λίγο πισωκολλητο μήπως και καυλωσω...πήρε πολύ κακή στάση χωρίς κανένα σπάσιμο μέσης...τίποτα λέμε ήταν όμως πολύ ευγενική και ήθελε οπωσδήποτε να με καυλώσει...άστο της λέω..άλλη φορά για να φύγω...εκεί με ξαπλώνει ανάσκελα σαλιωνει τη παλάμη της και αρχίζει ένα όμορφο handjob..εκεί με καυλώσει λίγο..λέγοντας μου και προστυχολογα.......αλλά ήταν αργά..μου είχε χαλάσει η ψυχολογία..... άστο της λεω άλλη φορά...σταμάτησε έκατσε μου μίλησε λίγο ευγενικά χωρίς κανένα ύφος...αν είχα πάει πριν με καμία...της είπα όχι...συμβαίνουν αυτά μου είπε...οκ δεν ήθελα τώρα να κάνω θέμα....και δε μίλησα...έφυγα αχυστος.....Η Άντζελα είναι Ελληνίδα πολύ ευγενική και ομιλητική στο δωμάτιο...αλλά δεν υπάρχει η καύλα και το πάθος που βγάζει μια μιλφαρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2020
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, dourosladers, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2020
σε γενηκες γραμμες και αυτη και μια αλλη που εχω παρει εκυ ειναι ξερες οχι κακες αλλα απομακρες ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1