Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκίνημα μέρας με κατάθεση στη συμπάθεια μου την Αθηνά...αλλα ακόμα καυλωμένος έσπευσα να τσεκαρω τη Δονάτα στο Α85.
Γαλλιδουλα μέσα στη γλύκα και στο χαμόγελο.. μικρά λεπτά χείλη που μου αρέσουν..μακρύ μαλλί σε κότσο λεπτή φονούλα και πολύ ευδιάθετη στο σαλόνι..Έδωσα το 20άρι και μπήκα στο δωμάτιο μέσα δεξιά..είχε ένα τεχνητό ρομαντικό τζάκι...άραξα και περίμενα τη κοπελιά.. ήρθε σε δύο λεπτά..με ρώτησε αν ξέρω γαλλικά...μιας και μιλάει μόνο αυτά και λίγα αγγλικά...Ήρθε από πάνω μου και με πλάκωσε στα βαθιά γλωσσόφιλα και έτριβε το μουνάκι της προσεκτικά πάνω στο καυλι μου...χωρίς όμως περίπτωση διείσδυσης...ΔΕΝ είναι ρομαντική η κοπέλα..Συνέχεια λοιπόν στα βαθιά γλωσσόφιλα...με ξεκαβαλησε και άρχισε ένα deepthroat τσιμπούκι χωρίς δόντι απαλό ηδονικό..εγώ χαιρετά το μουνάκι της το οποίο υγραινεται πολύ εύκολα..και λίγο τη κωλοτρυπιδα της..ίσα ίσα που με άφηνε να της βάλω τι δάχτυλο λίγο μέσα..με είχε καβλωσει όλο το σκηνικό...δεν ήθελα να τη γαμησω...τη γυρίσατε ανάσκελα και προσπάθησα να τη σκουιρταρω...μιας και το μουνι της ήταν μούσκεμα... πολύ λέμε..εκείνη το απολάμβανε..το έβλεπα από τις κόρες των ματιών της που γυριζανε προς τα επάνω της επαιζα λοιπόν το μουνι και εκείνη με μαλακιζε σαλιονωντας τη παλάμη της αργά και μαλακά..σε λίγο βρεθήκαμε σε ανάποδο 69 να της το καρφώνω στο στόμα με αυτή ανάσκελα και να της έχω βάλει δύο δάχτυλα στο μουνι..τα μάτια της κοντευαν να βγουν έξω από τη καύλα... αυτό γινόταν κάνα τέταρτο...ώσπου τον έβγαλα από το στόμα της και άρχισα να τον παίζω στα βυζιά της (3αρια)...που με βυζομαλακια από κείνη και μαλακισμα μουνιού από μένα έχυσα πολύ σπέρμα στη χαράδρα της....πολυ καλή συνεύρεση με μια ευδιάθετη κοπέλα γλυκιτατη..και με πολύ καύλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2020
Όνομα κοπέλας
Δονάτα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TRR, dourosladers και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2020
Γαλλίδα και γλυκιά ! Χύνει και δέχεται γλυφομούνι ! Ωραίο στήθος ....
πρέπει να φρεσκάρω τα Γαλλικά μου !
Alors !
07 Ιανουαρίου, 2020
μπορεις να περιγραψεις λιγο παραπανω εμφανιση και ηλικια?Χμμμ;Καπέλο
08 Ιανουαρίου, 2020
Είναι κορίτσι της διπλανής πόρτας, γούστα είναι αυτά βέβαια, αίσχος πάντως δεν είναι.
Είχε ειπωθεί ότι είναι τσιγγάνα αλλα κ πάλι δύσκολο, δεν φέρνει για τσιγγάνα, όπως και δύσκολο να είναι κ γαλλιδα.
Ότι κ να είναι πάντως πολύ ακατόρθωτο να κοντράρει την εβελινα...
09 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά εννοείται ότι δε κοντραρει την Εβελίνα...άλλη κλάση η ουκρανεζα.... πάντως μου μιλούσε άπταιστα γαλλικά... άσχετα αν δε καταλάβαινα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4